Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Több mint,20kg-ot fogytam! A...

Több mint,20kg-ot fogytam! A diéta nagyon egyszerű: Alig eszem valamit! Van, hogy egy nap csak egy almát, vagy egy szem cukorkát, de van hogy ennyitt se! Szeretnék sportólni, néha futok, biciglizek Egézséges ez a diéta? Hanem milyen bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés
írta: f/15 ( márciusban 16 )
2009. febr. 16. 21:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egy ilyen oldalon ki nem szarja le a helyes írást?
2009. febr. 17. 14:04
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

Ùgy látszik a kilókkal a kultúrált beszéd is kiürül belöled!!!!Már bocsi.

Egyébként meg nem igazán elhihetö a kiírásod.

Eggyik 20 kg 2 hét alatt??? ÀÀÀÀ.....

A másik egy nap csak egy cukorka vgy az sem???ne mondd,hogy nem is iszol semmit??

2009. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Kedves fogyókúrás!Én 3 évvel ezelőtt fogytam ezzel a módszerrel,bár kicsit hihetetlen a 20 kg 2 hét alatt,mert nekem 1 hónap kellett hozzá.Na ez lényegtelen.Hidd el,nagyon okosan csinálod,csak így tovább nekem ettől a fogyitól 4 hónappal ezelőtt gyomorbetegséget diagnosztizáltak és örökre szedhetem a gyógyszereket!Ja és egészség persze,nem is értem a kérdést!
2009. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
egy éve fogyózok, 15 kg ment le rólam. tornázok,bicózok, este 6 után nem eszek...direkt lassan akarok fogyni.reggelire eszek kenyeret, ebédre valami főt kaját, akármit, vacsira meg egy almát szoktam ill ha az nincs itthon akkor citromot. Nem akarok semmit megvonni magamtól mindent mértékkel eszek.így is megy. és se a gyomrom nem vágom tönkre, és a bőröm se fog lógni.szerintem nem kell sietni.kamaszkorban meg főle nem kellene fogyózni szerintem...akkor a hormonjaid sincsenek egyensúlyban. én vártam a kamaszkor végéig, egy doki ezt javasolta.
2009. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Hát igen,ezzel a koplalással csak tönkre teszed a szervezetedet.Mivel hogy nem eszel ezért a szervezet a tápanyagokat kivonja a csontokbol,forgokbol és csontritkulást is okozhat,igen meg persze gyomor panaszokat,stb.A szervezetnek szüksége van fehérjére,keményitöre,szénhidrátra és vitaminokra.Azt ajánlom inkább probálkozz szétválasztott étkezéssel /oddelená strava/.ilyen pl a 90 napos diéta is.és mellette tornázhatsz is.Sok sikert.és azért ésszel probálj fogyokurázni!
2009. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
KAMU KÉRDÉS! -.-" SZERINTED? ANOREXIA.
2009. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Főleg, a bunkó parasztoknak!

2009. febr. 28. 11:51
 18/19 anonim válasza:
En velem is volt mar ez.. amikor azt hittem, hogy na most mar jo abba hagytam es mindent vissza hiztam.. ez volt 2 eve... aztan neki fogtam rendesen dietanak es tancolok, 3 ho alatt ugyan azt lefogytam es jol erzem magam.. es bevallom szoktam edeset is nasizni.. :D ne ugy fogyj, hogy nem eszel. azzal csak Magadnak artasz.. :)
2011. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én két hónap alatt adtam le 20 kilót.

Nem jön vissza csak ha minden nap tömöd magadba a kaját abban az esetben.

2013. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!