Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs meg esetleg valakinek a...

Nincs meg esetleg valakinek a Norbi-Titok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már rengeteget kerestem Norbi-Titok (1-2) című könyvét, de sajnos csak az Utolsó Titok az, amit megtaláltam, viszont ez már megvan egy ideje. Engem minden képpen az első kettő érdekelne, ha valakinek meglenne Pdf-ben és átküldené nekem, azt nagyon-nagyon megköszönném!!! Természetesen, ha tudtok ajánlani linket, ahonnan letölthetem, az is tökéletes lenne!

Kérlek Titeket, hogy ne linkeljetek olyan oldalakat, ahol a kódok fent vannak, mert az egész könyvre lenne szükségem!

Előre is köszönöm a segítséget!!!


2011. márc. 9. 16:00
 1/1 anonim válasza:
Nekem megvannak! de szerintem ne a könyvvel foglalkozz mert abban csak történetek vannak! inkább nézd át a tábláztot mit mikor ehetsz mozogj és ennyi!!!
2011. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!