Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Januártól keztem diétázni, vagyis egészséges életmódra váltottam, de egyszerűen nem vagyok képes lefogyni pár kilót! Heti 4szer edzőterem (személyi edzővel írtuk össze az edzéstervet) + 3 tesióra hetente.

Kenyeret szinte nem eszek, se cukrot, se cukros üditőket, már nassolni se nassoltam szinte semmit, de egyszerüen nem ment le max 1 kiló. de 3 hónap alatt??? múlthéten szülinap volt, és hát eléggé bekajáltam, és azóta már idegességembe nassolok, hogy egyszerüen nem vagyok képes leadni 5 rohadt kilót! :S :'((


2011. márc. 12. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Szerintem ha ennyit edzel, akkor egyértelmű, hogy a zsírod izommá alakul. Mivel az izom tömege nagyobb, mint a zsíré, a mérleg ilyenkor nem fontos. Szerintem centikben mérd a változást! Biztos sokkal jobban nézel ki, mint eddig. ;)

2011. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
egyetértek az előzővel:)
2011. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a zsír nem alakul izommá....de igen valószínű, hogy centivel kéne megnézd magad, nem mérleggel, mivel az izom egységnyi térfogatának tömege nagyobb, mint a zsír azonos térfogatának tömege ;)
2011. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A zsír nem tud izommá alakulni..
2011. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
végig kéne gondolni, hogy van-e rajtad ennyi felesleg. mert ha 170/50 vagy, akkor tudjuk miért nem: egyszerűen nincs honnan.
2011. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
170 cm és 60 kg vagyok.
2011. márc. 13. 00:31
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor honnan akarsz fogyni? :-o
2011. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazából nem is hogy fogyni akarok, hanem formálódni. mindenki azzal jön, hogy nem vagy kövér meg hogy tök jó alakom van, de nem elég feszes a fenekem és a combom, hogy van rajta még felesleges zsír :S pedig egy csomót tornázok, meg mozgok..
2011. márc. 13. 10:14
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor dobd el a mérleget és szerezz egy mérőszalagot. azzal majd követni tudod a változást
2011. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!