Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 2 hónapon...

Hogyan fogyjak le 2 hónapon belül kb 10kg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy fiatal 15 éves srác vagyok 170cm és egy kicsit tulsulyos a magam 71 kilójával. Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg milyen étrendet vagy sportot tudnátok javasolni ami rövid időn belül megszabadítatana túlsúlyomtól.... Kérem a gyors korrekt válaszokat!! Üdv
2011. márc. 23. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Alma , ásványvíz,mindkettő korlátlanul fogyasztható. Emellett sportolni sem kell,mert anélkül is lefogysz. Ha elérted a kívánt súlyt,újra lehet mást is enni.
2011. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak délelőtt egyél sovány tejterméket, kenyeret és csakis teljes kiőrlésűt és nagyon keveset. Csirkehúst, halat, tojást bármikor, bármennyit. Délután már csak húst, zöldséget, gyümölcsöt lehet. Este egyél savanyú káposztát virslivel vagy sonkával. Édességet felejtsd el, csak 80%-os étcsokit ehetsz. Ha rágcsálni akarsz, akkor pattogatott kukoricát, de nagyon sok vízzel. Mozgásnak napi 30 perc olyan torna, mozgás, ami megizzaszt. Esetleg próbáld ki a 100fekvotamasz.hu-t. Amúgy a 10 kg fogyás neked sok lenne, elég lesz 5 kg, hiszen nem lány vagy.
2011. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Március 7.-e óta gyötröm magam, úgy hogy suliban két szenya délután semmi nassolnivaló csak alma meg víz néha vacsora.... 7.-e óta fogytam kb 3 kilót. Júliusra szeretném a 63-at 65-öt elérni.

2011. márc. 23. 15:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportnak a futás megfelel?
2011. márc. 23. 15:13
 5/5 anonim válasza:

Szia!Hát én neked a 90 napos diétát ajánlanám,nekem sok ment le azzal:)most fejeztem be de még szeretnék fogyni szóval átallok a te diétádra:)

Kitartást:)

16L

2011. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!