Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Többi lent

Hogy fogyjak le? Többi lent

Figyelt kérdés

159 cm vagyok és kb 52-55 kg (szar a mérleg ezért írtam hogy kb ennyi)


és a szüleim nem engedik hogy járjak ilyen sportokra,mert szerintük a tanulás rovására menne (nem mintha így tanulnék bármit is...) és mindig találnak még ilyen kifogásokat. pl.: jajj,azok olyan drágák,havi 5000 Ft!...


és erre még rátesz egy lapáttal,hogy nem étkezünk egészségesen. állandóan ilyen pacalt,meg ilyen zsírban tocsogó kajákat csinálnak


és az ő hibájuk,hogy folyton csak hízok,mégis állandóan engem szidnak,hogy milyen undorító nagy a seggem


és már tényleg nagyon elegem van,amikor csak belenézek a tükörbe,és látom,milyen hájas a hasam,el tudnám magam bőgni


már próbáltam futni meg minden,de feladtam 6 nap után mert nem látszódott meg


tudom,hogy ennyi idő alatt még nem látszik,de nekem nincs türelmem kivárni


akkor hogy fogyjak le gyorsan? az nem érdekel,hogy visszahízom vagy bármi,először csak le akarok fogyni és utána pl futnék vagy vmi...


valami ötlet? :|


13l


2011. okt. 31. 09:42
 1/6 Bazsii05 válasza:
100%
1 kérdés. Miből akarsz fogyni? :D
2011. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? ha fogyok,gondolom mindenemből fogyok
2011. okt. 31. 12:28
 3/6 Bazsii05 válasza:
100%
de a 160 cm-hez az 52 kg miért sok? :D
2011. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert tiszta háj vagyok?...
2011. okt. 31. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
De ez csak a te hibád, nem kell a szüleidre kenni. Mozogj, és akkor formásodsz.
2011. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem probalj egeszsegesen enni es eloszor kevesebbet tornasz hogy belejojj(pld.naponta 25 felules es 25 gugolas)es minden heten noveld ugy 5-tel.Sajnos csak idovel lehet fogyni:(Legyen kitartasod hozza;)
2012. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!