Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan àlljak neki?

Hogyan àlljak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 163cm, 63kg és 25 éves làny vagyok...

Nem ez az àtlagsùlyom, de az elmùlt idôszakban ez felcsùszott ràm, mondhatni észrevétlenûl... Nem vagyok az égészséges életmòd mintaképe, de most szeretnék életmòdot vàltani.. Nem célom a gyors és drasztikus fogyàs... Mindôssze 8kg-tòl szeretnék magszabadulni kb 2-3-4 hònap alatt és tartani is azt! A konditermeket utàlom, nem igazàn az én terepem, de mozogni szeretek! Futni se nagyon szeretnék, de pl a speed-walking, aerob mozgàsokat szivesen csinàlom akàr minden nap, idôm van rà...

Hogy kezdjem el? Mire figyeljek oda? Ti szàmolgatjàtok a kalòriàkat, ilyesmik?

Elôre is kôszi!!

Esetleg van aki velem tart?


2011. ápr. 12. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem a kalóriaszámlálgatás az egyik legnagyobb butaság,mivel nem 18 kilót akarsz leadni,hanem nyolcat. ha kicsit odafigyelsz magadra meg az étkezésre,akkor el lehet kerülni azt,hogy totál rápörögj a kalóriákra, kicsit kevesebb édesség,kicsit több egészséges dolog,és eleve lemegy ettől szerintem 2-3 kiló. nálam legalábbis így volt,amikor a sima fehér kenyeret teljes kiőrlésűre, a csokit meg gyümölcsre cseréltem, leszaladt 3 és fél kiló,és akkor még nem mozogtam. bringázz, az szerintem mindenre jó,nekem bevált,én mondjuk mellé még futottam is heti 3szor. sok sikert!
2011. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Huh...hát szerintem egy komplett életmód-váltás nem megy egyik napról a másikra. Legalábbis nekem nem ment azt tudom:) Én úgy csináltam, hogy a kezdeti időkben, mondjuk az első egy hétben csak az italokról mondtam le, tehát minden szénsavas és cukros lötty helyett csak és kizárólag vizet ittam, az étkezés még maradt. Aztán a második héten bevezettem a tízórait és az uzsonnát, ezek mindig gyümölcsök és zöldségek voltak, és próbáltam hanyagolni az édességet (néha ugyan kevesebb sikerrel:)) Aztán a 3. héten kezdtem előre megtervezni a reggelit ebédet és vacsorát, hogy hízlaló zsíros dolgok ne szerepeljenek benne. A 4. héten már körülbelül be állt, hogy milyen úton is kell továbbhaladnom. Majd (én legalábbis) az 5. héten, tehát a második hónap elején kezdtem el intenzívebben edzeni, addig csak többet sétáltam, meg könnyebb gyakorlatok szerepeltek az edzéstervemben. Én r. réka dvd-re edzem, paprikakrém, majd tekercselés és így végig egy másfél óra...a végére majd meghalok mindig, de látom az eredményt:D és néha futok is.

Nem lesz egyszerű de sok sikert kívánok és kitartás:)

20/L

2011. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tekercselés?Sikítok!

Attól nem fogysz jobban zsírból,hogy betekered magad!Nem a zsírt izzadod ki,és a melegtől nem fog úgy olvadni a zsírod,mint az alágyújtott serpenyőben!Ezzel maximum vizet veszítesz...

2011. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok, akkor leìrom egy napon mit mennyit viszek be àltalàban...

Reggel legalàbb 2-3 kàvé tejjel, 4db kockacukorral, utàlom a fekete kàvét... Aztàn olyan dél kôrûl eszek egy nagy szendvicset, -Bagett, krémsajt, sonka, salàta, dijon-i majonézzel- kicsit késôbb talàn kétszersûlt tejbe màrtogatva..

Este fôzûnk csak, akkor szoktam egy nagyobb tànyér normàl kajàt enni, és hàt tudom gàz, de alig iszok vizet... ja, és dohànyzom...

Kritikàn aluli tudom, de hogyan csinàljam màsképp?

Ja, amùgy amiket fôzûnk, azzal szerintem nincsen gond, sok a hal, meg a csirke, és àltalàban a kôret a zôldség.. pàrolva, sûtve, nyersen nem igazàn... A pàrommal lakunk és nem szeretûnk 6adagnyi kajàt megfôzni, inkàbb csak egyszer eszûnk frissen, màsnap ùjramelegìtve szinte semmit nem komàlok...

Szerintetek?

A napi egy òra speedwalking az beadnà?

2011. ápr. 12. 14:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, a màsik, kaja elôtt vagy utàn kell menni mozogni?
2011. ápr. 12. 14:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát pedig nekem ne mondd, hogy a tekercselés nem válik be. Nekem bevált és kész! Az más dolog, hogy neked mondjuk nem... Elhiheted, hogy nem csak az étkezés miatt fogytam le.

Kedves kérdező, a víz nagyon fontos!! És a cigitől is meg kéne szabadulnod...és többet is kéne enned:S Sokszor keveset.

2011. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tudsz olvasni,kedves hozzászóló?Nem a zsír olvad tőle...ilyet ökörséget még a testépítők sem csinálnak szálkásításkor,sőt még ultrahangos zsírbontást sem...ez mind marhaság és nem is egészséges...

Megnyugodhatsz,soha nem is próbáltam ilyeneket,egészségesen élek,és úgy fogyok...elhiheted,hogy a fogyáshoz a megfelelő étrend a kulcs...a sport ezután jön...de fóliázd csak magad,ha egészséges mennyiségű folyadékot fogyasztasz,akkor az úgyis visszaépül...

2011. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg azzal,hogy befóliázod magad,és úgy tornázol keményen(írtad,hogy majd meghalsz),a pulzusodat felküldöd az égbe,abban szerinted mi a jó?
2011. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt már meg se merem kérdezni,hogy a paprikakrémet hova kened...
2011. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre vàlaszoljatok!! Légyszi légyszi!!! Ne vitàzzatok, mindenki màs, és mindenki azt és ùgy csinàl amit és ahogy akarja, nekem se szimpi a tekercselés, de attòl még a kedves hozzàszòlò megteheti, ettôl szerintem sem nem kevesebb, sem nem hûlyébb, csak màs. Ti miket szoktatok enni? Nektek, hogy néz ki egy napotok kaja szempontòl?
2011. ápr. 12. 15:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!