Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg gyorsan és sokat le...

Tényleg gyorsan és sokat le lehet fogyni a káposztaleves diétával?

Figyelt kérdés

20kg súlyfelesleg van rajtam.Az egészséges és hosszantartó diétákkal,már 1kg se akar levándorolni rólam,ezért végső elkeseredésemben próbálom ki a káposztaleves diétát kombinálva almaecettel.

Annak ellenére,hogy garantálva van a heti 3-8kg súlyvesztés,nálam valahogy nem működik.Az 1.héten valóban lement a 3kg víz rólam,de azóta meg sem mozdul a mérleg.Vajon én vagyok a világon az egyetlen,aki immunis a fogyókúrákra?Pedig Isten lássa lelkem BETARTOM! :-)


2008. jún. 25. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet vele lefogyni. És lefogadom, hogy egy normális diétát sem csináltál, mert nem tudod hogy kell.

Ezt azért mondom, mert ha Te hiszel a kápleves diétában, akkor egész egyszerűen az alapokkal nem vagy tisztában.

Próbálj utánanézni, mer most én beírhatnék ide neked 3 oldalt, az is kevés lenne. És NE a női oldalakat nézegesd a neten (bár mostanában egyre több "fitness oldal" ír normális tanácsokat is) hanem sportoló, testépítő, és tudományos oldalakon kell kezdened.

Pár:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nemkell megijedni, hogy nagyrészt testépítő oldalak, ők ezt tudományos alapon és rengeteg tapasztalattal űzik és a cikkekből bárki okosodhat. (Én például a minap egy cukorbetegeknek készült oldalt olvasgattam és rengeteg számomra is hasznos dolog volt fönt, pedig semmi közöm a cukorbetegséghez)

Szánj rá egy kis időt és az új ismeretek birtokában máris nem fog olyan nehéznek tűnni a lefogyás.

Sok sikert!

2008. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!