Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az, amiből bármikor,...

Mi az, amiből bármikor, bármennyit lehet enni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb. 8 kg-ot lefogyni. Szerencsés vagyok, mert nem kívánom különösebben soha se a csokit, se a chipseket, se semmi ilyesmit. Viszont én olyan típusú vagyok, aki egész nap eszik! Unalmamban eszem, hogy csináljak valamit, általában persze jó hízlaló kajákat, de le tudok mondani róluk simán, csak mondjatok lécci pár alternatívát, amiből bármennyit és bármikor ehetek!
2011. ápr. 12. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Utóbbikat nem ajánlanám. Tele vannak cukorral, szénhidráttal, kalóriával.
2011. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A szervezetnek mindenből szüksége van mégha csak egy kicsire is!Biztos tudja hogy a gyümölcsöt délelőtt érdemes attól még ide lehet írni!!!Káposztát nem ehet mindig!

Csak egy tipp:Ha nem esik jól ne sanyargasd magad feleslegesen figyelj oda mikor mit eszel ez a lényeg!

Én is fogyóztam egész életemben és rájöttem hogy nincs értelme lemondani arról amit valóban kívánok!

Norbi update a titok!

2011. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 TOMAtm ***** válasza:
na nem fogok hülyézni senkit,de ti tudjátok.rajtam nincs semmi felesleg soha nem kellett fogyóznom egy egyszerű okból:sportolok.sokat.és pihenek,meg nem piálok és bulizok.egészségesen élek.ennyi a titok,nem update meg ilyenek.
2011. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Van benne valami:)
2011. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

Ohhh, na én teljesen értem, hogy mire is vonatkozott a kérdésed :)

Egy tuti módszerem van, mégpedig a sárgarépa. Mindig van a hűtőben és ha például tévét nézek a lakótársaimmal, csak előveszek egyet és azt rágcsálom. Vagy mikor hazaérek suliból és majd éhen halok, de még főznöm kell, akkor is ez a ,,tűzoltó", hogy nagy éhségemben nehogy valami vackot egyek meg. Amúgy nem eszek feldolgozott dolgokat (fehér liszt, cukor stb...), szóval igyekszem minél természetközelibb dolgokat enni.

Olyan vagyok mint te, simán lemondok ételekről. A répa viszont az, amiből bármennyit, bármikor szemrebbenés nélkül megeszek (a napi bevitt kalóriáim közé sem igen szoktam beleszámolni) cserébe azért, hogy igenis szeretni akarom magam. És akit szeretek, arra vigyázok :)

Még én is kezdő vagyok, ezért sokat olvasgatom a testmester.net-et és éppen próbálok keresni valakit akitől néha emailben kérdezhetnék pár dolgot.

Szóval sport+életmódváltás (csak úgy megy ha örökre tervezel) +répa :D

Csak ügyesen!

2011. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

*Esetleg próbálkozz az Update 1-es kajákkal.


Ne próbálkozz, én híztam tőle. Akartam fogyni pár kilót, ezért a hagyományos ételszállítók helyett (Cityfood) elhatároztam, hogy U1-es kaját rendelek. NAGYON elégedett voltam a minőséggel és az adaggal - sokkal finomabb az étel, és nagyobb adag, mint bármilyen más ételszállítónál (a munkahelyemen muszáj rendelni, megjegyzéseket nem kérek). Viszont: mivel nagyobb adag, mint amit megszoktam, huzamosabb ideig mindig többet ettem, mint ami szükséges lett volna (finom volt és sajnáltam kidobni), szépen felszedtem még 2 kilót. NEM igaz, hogy U1-ből egész nap lehet bármennyit enni! Bármennyit, a normális határokon belül: vagyis annyit, amivel éppen jóllaksz, nem koplalsz, nem éhezel. Ha ezt nem tartod be, úgy jársz, mint én.


Ha egész nap rágcsálni akarsz, egyél nyers répát, uborkát, paradicsomot (mértékkel), paprikát, almát. Szintén mértékkel lehet enni kölesgolyót (de nem napi 1 zacskó, hanem pl. 2 marék), de egyesével rágcsáld el, ne tömd be az egészet.

2011. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Savanyúkáposzta. Én is ezt nasizok ha már minden bajom van. Hátránya,hogy nagyon savas,ezért nem árt ha eszel mellé mást is(pl.kis mozzarella).
2011. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is sárgarépa párti vagyok, vagy ha van itthon akkor karalábé (bár azt sokan nem szeretik :o :D)
2011. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ! :) Főleg a 89%-os 1:00-nak, szerintem egy cipőben járunk. :)

A Norbi kajákkal az a baj, hogy lisztérzékeny vagyok ezért valószínüleg a kaják kb 70%-át nem ehetem, szóval ez eleve kilőve..

2011. ápr. 13. 16:21
 20/21 anonim ***** válasza:
A norbi kaják nem tartalmaznak glutént a mi a lisztérzékenységet okozza,azt eheted.
2011. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!