Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Este tornázzak...

Sokat ettem ma? Este tornázzak még?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem 2 szelet(40g) teljes kiőrlésű kenyeret 4 szelet csirkemellsonkával, 10 dkg uborkával és kisebb almát.Ebédre ettem 15 dkg csirkemellet, 15 dkg céklát és 15 dkg főtt krumplit.Ja és kardióztam 45 percet ebéd előtt.Krumplit nem kellett volna ennem, most ezen rágódok..
2011. ápr. 17. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen,épp ez a baj,hogy rágódsz.

Ugyanis mindez,amit megettél, ez nem mennyiség, csoda,hogy nem vagy rosszul ezektől. A fogyókúra rohadtul nem arról szól,hogy megeszel 2 szelettel több kenyeret vagy esetleg krumplit,és 3-4 kiló fog rád rakódni... nem fog egy deka sem,ugyanis nem tartósan eszed ezeket a dolgokat, egy alkalomból meg nem kell világdrámát csinálni. Nem kell többet sem tornáznod meg kínozni magad, ez az egy alkalom nem fog egyáltalán meglátszani,én nem is értem honnan vesztek ilyen baromságokat,hogy ha egyszer kicsit többet esztek a kelleténél,akkor bizony felcsúszik 25 kiló,ez akkora de akkora nagy baromság... :S :S Azért ne ess át a ló túloldalára,meg ezek a méregetések is,hogy miből mennyit eszel...ez nekem már kicsit betegesnek tűnik meg kényszeresnek.

2011. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kevesett ettél szerintem..
2011. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy a testmozgás és az étkezés is rendszeres legyen. ha egyszer egy étkezésnél picit kilengsz, nem kell ész nélkül többet mozogni, esetleg következő aerob edzésnél mehet 5-10 perccel tovább.


mellesleg ez a "kihágás" meg sem közelíti azt, mintha betoltál volna egy tábla csokit, úgyhogy ne legyen bűntudatod. mozgás menjen, kajára odafigyelni és akkor nem lesz gond.

2011. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha egy tábla csokit betolt volna,akkor sem dőlt volna össze a világ... ezért nem értem én az önsanyargatós "megvonok minden jót magamtól"-féle fogyókúrát. Öcsém 25 kilót fogyott úgy,hogy napi egy órát mozgott, megevett mindent,amit megkívánt (nyilván odafigyelt a mennyiségre), evett simán csokit is,egyetlen dologra figyelt oda: nem evett gyorséttermi kaját,és nem evett este hat után.
2011. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hülyeség,komolyan ezen rágódsz?ha ebből ilyen ügyet csinálsz,akkor az élet KOMOLY dolgait hogyan éled meg? nevetséges, ez az ételmennyiség meg,amit megettél,ez tudod mire elég? max a levegővételre,ha így folytatod,simán elfogysz 40 kilósra...enni muszáj,még akkoris,ha valaki "fogyókúrázik".
2011. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó elötti, az öcséd mennyi idő alatt foygott 25 kilót?
2011. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vok.bocsi h nem írtam csak kérdeztem. szval sztem ez kevés is... egyél meg npközben még almákat, zöldségeket
2011. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!