Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves diéta! Tippek?

Káposztaleves diéta! Tippek?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos, meddig kell csinálni, lehet e enni mellette mást is, ehetem e felváltva karfiollevessel, minden tapasztalat és jótanács érdekel!
2009. márc. 5. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi káposztaleves ami a neten is található levan irva mellé mit lehet enni 7 napig én 83 kg ról indultam és lement rólam 20kg de mondjuk én majdnem egy honapig csináltam undorito a leves a lényeg,hogy mindent betarts nézz utána a neten Kilehet birni de én azota rá se birok nézni .És kb 3-4 éve csináltam a kilok nem jöttek vissza szerintem jó.
2009. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nincs benne rántás, nem olyan mint más leves az ize nem undorito , meg lehet szokni..

persze ha egy honapig csoki ezsel az is undorito lesz

2009. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi megcsináltuk úgy, ahogy a neten le van írva. (rákerestem több helyen, tehát ez volt a rendes recept.)


Hát... nem tudom, én nem vagyok kényes mindent megeszek, szó nélkül. De ez annyira rossz volt 5ször szedtem új tányérral és próbáltam megenni, majd öntöttem ki... nem ment.

Kiadtuk a kutyának, mert az istennek nem bírtam megenni. A kutya se ette meg 2 napig volt előtte. Pedig anyukámmal csináltuk, ő tud főzni :)

Esküszöm rettenetes volt. Pedig úgy rákészültem annyira örültem, amikor kész lett.


Vannak a neten receptek minden nap kell a levesből enni de van amikor ehetsz mellé mást is pl. sült csirkét stb. valahol le van írva azt hiszem egy heti menü.

2009. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezt találtam a neten:

[link]


Nekem szimpatikus, ez jó lesz szerintetek?

2009. márc. 5. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, erre gondoltam én is, hogy le van írva a menü...


Nekem nem jött, nem bírtam megenni... de ha te bírod, akkor szerintem ez jó.


Sok szerencsét a fogyáshoz, ha 2 hétnél tovább csinálod vegyél valamilyen jobb vitamin komplex tablettát és a leírás szerint szedd egy ideig.

2009. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Nem akarom 2 hétig csinálni, 1 hétig kipróbálom. Remélem megtudom majd enni! Vasárnap kezdem el majd leírom ide a fejleményeket! :)
2009. márc. 6. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:
hát első 2 nap rengetetget tudsz enni de ha teljesen végig csinálod a kúrát azaz 2 hétig az ér valamit de úgy a 8-9 naptól alig bírsz enni belőle :)
2009. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!