Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 nap alatt hogy fogyhatnék...

10 nap alatt hogy fogyhatnék 5 kilót? Sürgős

Figyelt kérdés
10 nap múlva castingom lesz, kb 5 kilónak le kéne mennie, de nem tudom, mit tegyek. Ha futok minden este, az jó? És mit egyek egész nap? Légyszí segítsetek, nagyon fontos!
2011. ápr. 23. 16:58
1 2
 1/16 anonim válasza:

Hát itt már csak az szabhat határt,hogy mennyire vagy beválalós,és mennyire tudsz szenvedni..

Pl.Reggelire pirítós zsírszegény vajjal/margarinnal vmi zöldséggel,ebéd szigorúan hal vagy csirke,napközben csak gyümölcs,sok folyadék(csak víz és zöldtea),nem vacsorázol és 5-6után már nem eszel semmit,persze sportolsz.

Vagy ez,de ez nagyon durva,egyik bnőm csinálta ezt,be is jött neki,de szerintem hülyeség ,hogy ezt bevállalta,nagyon elszánt lány azt tudni kell róla,de azért leírom: 10napon keresztül csak folyadék...

Ez így elég durva..és tuti le is menne..csak az a kérdés,hogy ezt az alakot megakarod tartanie(mármint a -5kg.t),mert akkor az ezzel a módszerrel szinte lehetetlen.

Úgy,hogy én inkább az első módszeremet ajánlom.

2011. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Sportolj valamit , kevesebbet egyél és igyekess így betartani

szénhidrátokat csak délután kettőig lehet enni.

köreteket gyümölcsöket zöldségeket stb..

2 óra után csak fehérje csak sovány hús kefir tojás....

2011. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mozgás, (kb 40p mozgás után kopik a zsír, addig a szénhidrát)zöldség, csirke, hal, rengeteg gyümölcs. saláták. De ez igy hirtelen lesz szóval, egyenlő lesz a koplalással, ami utána vissza fogj jönni. Előbb is eszedbe juthatott volna...
2011. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor majd ehhez tartom magam. Folyadék..hát az nagyon brutális lenne, 2 hét múlva érettségizem, utána megyek castingra, szóval azért nem kéne összeesnem, meg nem akarok olyan durva diétát, mert akkor nem fog annyira az agyam, ráadásul a vérnyomásom is alacsony.
2011. ápr. 23. 17:17
 5/16 anonim ***** válasza:
és rengeteg víz. VÍZ
2011. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van ez a memolife, "agyvitamin" segít a tanulásban, én pl ginsenget szedek, aktivál multivitamin, ezek segítik az agyműködést, egy fokkal jobb minközben éhezel, meg a szőlőcukor=glükóz, azaz agy "benzinje". Zöldtea is jó.
2011. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy előbb is eszembe juthatott volna, de egészen eddig kb arra nem volt időm, hogy fussak egy fél órát, diétázni meg nem tudtam, mert 5 ezer különböző különórám volt, faktom, előkészítőm stb és egész nap azért kellett ennem valamit.
2011. ápr. 23. 17:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Más étrend nem kerül több időbe :) De mindegy. Te tudod. Valamelyik vitamint azért javaslom.
2011. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Tyler913 ***** válasza:

10 nap alatt 5 kilo fogyas teljesen termeszetellenes.Zsirbol ha fene fenet eszik se fogsz tudni ennyit fogyni,tehat csak ugy sikerulhet,ha kihajtod a vizet.Ahhoz viszont vizhajto kell,ami veszelyes,raadasul a testzsir attol meg fenn marad,tehat nem fogsz jobban kinezni.

Mifele casting az,ahol csak a merleget nezik,es nem azt,hogy nezel ki?

2011. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem az időre céloztam, hanem arra, hogy mondjuk ha puffasztott búzát eszem egy zsemle helyett, akkor kb összeesem nap végére. De mindegy.
2011. ápr. 23. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!