Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi 1-2 hónapban nagyon...

Az utóbbi 1-2 hónapban nagyon elengedtem magam, ha visszatérek a régi szokásaimra alakom is vissza tér? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon összejött most minden zh-k tömkelege, munkahely váltás, a kapcsolatom vége és sem időm sem kedvem nem volt sportolni. Mind e mellé rengeteg olyan kaját is ettem amit egyébként nem tehát sok sütizős-pezsgőzős este volt a barátnőkkel. Ennek látványos eredménye is lett plusz 8 kg Holnapra már feliratkoztam aerobikra és visszatérek a napi edzéshez valamint kerülöm az alkoholt és a rengeteg szénhidrátot. Visszatérek a teljeskiörlésű dolgokhoz, csirkéhez sok zöldség víz. Akkor kb mennyi idő alatt mehet le ez a 8kg "bánat háj"?
2011. ápr. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, az elmúlt másfél hónapban mindet össze vissza ettem és nem is sportoltam (egy betegség miatt) előtte pedig nagyon figyeltem az étkezésekre és heti 5 alkalommal edzettem, bár súlyban semmi változás nálam de szerintem sokkal puhább vagyok. holnaptól újra elkezdem a sportot és az étkezésekre is figyelek ,én úgy számolom hogy kell minimum 1 hónap míg visszanyerem régi formám, de lehet lesz az több is. 8 kiló is kb 2 hónap lehet neked.
2011. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végülis a két hónap teljesen jó mivel kb ennyi idő alatt is szedtem fel. plusz nem villám diétát akarok csak újra normálisan enni. Mert őszintén az utóbbi időben semmi rendszer nem volt az életemben:(
2011. ápr. 25. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
heti mínusz 1 kg, akkor 2 hónap..annyi mint amennyi idő alatt felszedted.
2011. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hamar felszedett zsír általában hamar le is megy. Ugyanis a szervezeted a megszokott súlyához ragaszkodik. Nagyon gyorsan le fog menni, ne aggódj, csak ne csalj a kajával és sportolj minden nap. Azon se lepődj meg, ha az első hónapban már lemegy a nagyrésze a feleslegnek.
2011. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!