Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Speedfitne...

Mi a véleményetek a Speedfitness-szel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2011. ápr. 28. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
persze, ha van időd leírhatnád milyen.
2011. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
na? tapasztalatok?
2011. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hali!


Nem rossz. Tényleg elég hamar látszódik az eredménye. Megjelennek olyan izmok, amikkel magamon már régen nem találkoztam. Bár az edzőm ki van akadva, mert már majdnem a legerősebben edzem. Elég jól hozzászoktam.

Szóval szerintem annak jó igazán, aki kevésbé sportos (magyarán nem a kimondott fitnessedzőknek való), azoknál van igazán a kihívás.

Én elég sokat sportoltam életemben, tehát van "alapom". s így hamarabb elérem a maximumot, nekem már elég erősre kell beállítani a vibrációt. Egy bizonyos szint után viszont szerintem nem lehet túlszárnyalni.


Én szerintem, egyszer érdemes kipróbálni, aki kíváncsi, és rá tudja szánni a pénzt. Én fogok venni még egy bérletet, aztán ennyi, mert több pénzt nem akarok erre szánni. A köv. lépésben, ha a kondim így marad vagy fejlődik, akkor tovább lépek egy küzdősport irányába.


Elsőszámú előnye, hogy időhiányosoknak ideális. Hátránya: drága. Súlyzókat emelgetni nyilván sokkal olcsóbb.

2011. aug. 5. 12:15
 14/16 anonim válasza:
100%
én 2 hete kezdtem el 3 edzésen voltam eddig, és más most látszik egy kis változás. olyan helyen van izomlázam , h nem is gondoltam volna. jó persze mellette diétázom is de nem erőltetem meg magam... amit megkívánok eszek, csak kevesebbet, és több zöldséget, gyümölcsöt, meg többet iszok. nekem non tetszik függő vagyok:P és azt bírom benne h mindig megnevettet a gép:P nem tom a testem koordinálni:P bírom non:P
2011. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

sziasztok!

nekem is 3 edzés utan,láthatóan izmos lett a karom,eltünt a narancsbör a combomról,pedi volt láthatóan.feszesebb lett a hasam.ajánlom mindenkinek!!

2011. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is voltam már több alkalommal, és most már bérletet is veszek. Ismerősöm ajánlotta először aki már majdnem egy éve használja és azért van rajta izom jócskán. Pár edzés után ha tükörbe nézel látod a változást. Aki ellenne van az csak azért mert a világ fejlődik és jönnek a korszerű dolgok, az új-tól meg mindenki fél. Az is aki elmegy rá és az is aki nem, aki elmegy rá az nyilván utána olvas, aki meg nem az tiltakozik ellene hogy hülyeség, nem ér semmit...stb... Az utóbbi csoportot ki kell hogy ábrándítsam azt aki nem hisz benne, ugyanis működik, sőt állóképességet ad. Nagyon sok sportoló is használja edzés mellett. A speedfitness eredetéről meg olvasgassatok és megtudjátok miért is lett ekkora szám.
2013. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!