Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elliptikus tréner, vagy a...

Elliptikus tréner, vagy a szobabicikli a jobb?

Figyelt kérdés

venni akarok valamelyiket, én az elliptikus trénerre szavaznék, a biciklitől fáj a hátam (amikor másoknál szobabicikliztem) természetesen a szabadban is szoktam bicajozni meg futni, csak néha este is jól jönne vagy ha nincs sok időm, vagy rossz az idő, stb, meg van mikor kint annyira meleg van hogy hányingerem van fáj a fejem míg a hűs szobába jobb..

szerintetek melyik égeti jobban a zsírt, formálja az alakot? melyik izmosít jobban?


2011. máj. 12. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Elliptikus tréner. Nekem ez van, szerintem jó, de azért csodát nem kell várni tőle. Hatékonyságban jobb, mint a szobabicikli, de azért a nyerő alakformáláshoz önmagában kevés.
2011. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, tudom, normális egészséges fehérjedús étrendem van, emellett rubint réka tornázom is (csípő, fenék, comb, has), szoktam futni is hetente párszor és súlyzót is fogok venni.
2011. máj. 12. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeke mellé, akkor az mindenképpen jó az e.t.

Sok sikert!

2011. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!