Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így van esélyem?

Szerintetek így van esélyem?

Figyelt kérdés
Most 86 kg, 165 cm vagyok.. a nyáron szeretnék lefogyni. oda figyelek az étkezésre és napi egy-másfél órát szobabiciklizek, ami min. 33 km és a bicó szerint 800 kcal. Ha így sikerül folytatnom a nyáron, meglesz szerintetek a 15 kg fogyás?? :) ja és mivel tudnám még kiegészíteni ezt az egészet?? segítsetek! köszönöm előre is :)
2011. jún. 28. 20:45
 1/2 bix ***** válasza:

800 kcal-os edzések jók, ha később tudsz az intenzitáson növelj, ha felkúszol 1000 fölé az már királyság:)


a napi beviteled tartsd 1500 körül, nem kell pengére ott legyen, belefér esetenként akár az 1800 is, ha ilyen edzéseket tolsz... arra figyelj hogy a szénhidrátforrások normálisak legyenek. rizs, max tk pékáru, zöldségek gyümölcsök, pár hüvelyesben is van elég szépen. én a hamlet névre keresztelt puffasztott rizses cuccot majszoltam diéta alatt tízóraira pl, de reggel tolhatod a műzlit, zabpehely, bármi jófajta magvas cuccot. kell reggel a szénhidrát, hogy legyen megfelelően feltöltve az izom és a szervezet, tudd tartani az edzés intenzitását...

2011. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szupeeer :) nagyon köszönööm :)
2011. jún. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!