Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden esetben csúnya lesz a...

Minden esetben csúnya lesz a bőröm ha lefogyok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogyis.. max ha 50 kg-t fogynál.
2011. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attol függ mennyit szeretnel fogyni, mekkora a sulyfelesleged, es hogy tornazol e, sportolsz e valamit. En harminc kilot fogytam eddig, es meglepödtem milyen szepen huzodik vissza a böröm, de tornazok rendszeresen, meg jo sok folyadekot fogyasztok. Persze ez egyenre szabott,mert a böröd rugalmassagatol függ a leginkabb.
2011. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták,és még egy nagyon lényeges dolog van:a kor!!!!
2011. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ésszel vagy ész nélkül csinálod. Ha koplalással, akkor igen. Ha havi 2 kilóval, sporttal, akkor nem.
2011. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lassan fogyok. nem koplalok, csak nem eszem már annyit amennyit eddig ettem, és csak mentes ásványvizet iszom cukros üdítők helyett, és a fehérkenyeret is lecseréltem barnára. sportolni nem nagyon sportolok... hetente 2-szer 3-szor megyek ki futni, + a heti 3 tesióra. még fiatal vagyok. remélem sikerülni fog:)


Köszi a válaszokat.

2011. máj. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!