Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Level Diéta? (Többi lent)

Level Diéta? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Csinálta már valaki?Mennyi ideig és milyen lett az eredmény?Mellesleg (vega vagyok)ha a húst nem eszem meg csak a többi ételt attól még meglesz az eredmény?Mellette heti kétszer-háromszor(ahogy az időm engedi) Rubint Rékát tornázom.
2011. máj. 22. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha beteg akarsz lenni, akkor csináld csak
2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért lennék beteg tőle?
2011. máj. 22. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én többször is, de sajnos az eredmény nem volt valami nagy szám. Első héten még szépen ment le, utána szinte semmi, és nagyon gyorsan visszajött.
2011. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 10en 1-2 nap alatt 6 kiló, nem jött vissza. bár én ezt csak alapnak használtam, amit ettem:

piritós (barnakenyérből)

paradicsom

uborka

paprika

hagyma

tejföl

főtt tojás

tükörtojás(olaj nélkül sütve)

1-1- vékony szelet szalámi minden kajához

abonett


én 1-2X ettem egy nap. első két nap még éhes voltam, utána egyáltalán nem

2011. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle bajod nyugi, én 10 napig csináltam, asszem 3 kg jött le, de nincs is olyan nagy feleslegem. A 3 kg nem jött vissza, sőt tovább fogytam, mivel életmódot váltottam, és leadtam az összes feleslegemet.

Egy próbát megér, engem is érdekelt, de mostanra én az egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozás híve vagyok.

Sok sikert!

2011. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!