Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hány kalória egy napra?...

Ez hány kalória egy napra? Egyébként level diéta narancs helyett nektarin?!

Figyelt kérdés

Reggeli: egy nektarin, egy kefir,egy piritós egy tükörtojás.


Ebéd: egy nektarin,egy piritós egy kefir


Vacsora: 1 paradicsom és egy piritós!


Ennyi ~~ nem beszólni!


2011. aug. 22. 17:22
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ja meg két db tempó keksz! :) az a kicsi...
2011. aug. 22. 17:23
 2/25 anonim ***** válasza:
nem elég
2011. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom :/
2011. aug. 22. 17:27
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A nem beszólni mit takar? Hogy hazudjam azt, hogy igen, ez tök jó, mikor egy átlagos ember délelőtt folyamán megeszik ennyit, és utána még ebéd, uzsi, vacsora... Ez kevés, egészségtelen, a Level diéta pedig nem használ, mert úgyis visszahízol mindent... Remélem ezt nem veszed zokon, udvarias voltam :P
2011. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de fogynom kell egy kicsit, tudom hogy koplalás de ha fogyok egy kicsit a diétától akkor azután már egészségesen élek ! :D
2011. aug. 22. 17:28
 6/25 A kérdező kommentje:
hát a nem beszólni az lenne hogy durva szavakat irsz...nemtudom..... :/ De azért köszi!
2011. aug. 22. 17:29
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem se elég! Ezzel csak azt lehet elérni h kiéhezteted a szervezetedet és az ellenkezőjét éred el. Vagyis tartalékolni fog. Napi kalória bevitel minimum 1200 kcal. Ettől nem kéne kevesebb. És természetesen álljon tejtermékből, húsból, zöldségből, gyümölcsből.
2011. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Igen, igen...

Én is így kezdtem, hogy most gyorsan leadok 10kilót koplalással, de aztán majd egészségesen étkezem, és sportolok.

Most 95kg-nál járok.

70-ről indultam.


Azt csinálsz, amit akarsz.

A Level diétában pedig NARANCS van, és egy ételt se lehet se kihagyni, se felcserélni.

A nektarin tele van cukorral, tiszta szénhidrát az egész, szóval ba..hatod.

Ha allergiás vagy a narancsra, miért főként narancsra épített diétát akarsz elkezdeni, te szerencsétlen??????

2011. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Akkor megpróbálom nem szájbarágósan, de érthetően elmagyarázni.

Tegyük fel, hogy a napi kcal szükségleted 2000 kcal. A fogyáshoz akkor kb. 1500-at kéne enned. Most alig van meg az 500. Tehát a csodadiéta után akár az egyébként súlytartó 2000-et vagy az elméletileg a fogyáshoz ideális 1500-at választod, hízni fogsz, mivel az agyad nem hülye, és feltűnik, hogy hurrá, végre megint plusz 1000 kcal, és ezt igyekszik kihasználni, és elraktározza ínséges időkre. (pl. a következő Level vagy akármilyen más csodadiétára)

2011. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

azért volt muszáj nektarint vennem mivel narancs már nem kapható nálunk a boltokban.És engem te ne szerencsétlenezzél

lee te ....

2011. aug. 22. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!