Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi dvd-re tornázom rá van...

Norbi dvd-re tornázom rá van írva hogy 1000 kalóriás edzés. Akkor az azt jelenti ugyebár hogy 1000kalóriát éget el. A kérdésem az, hogy ha 2x csinálom meg akkor 2000 kalóriát égetek el?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
az hogy hány kalória ég el az illető testsúlyától is függ.
2009. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akkor miért van ráírva hogy 1000kalóriás edzés

olyasmi nincs rajta sehol hogy attól függ hány kiló vagy......

ha függ a súlytól akkor nem írta volna rá konkrétan azt hogy 1000 kalóriás edzés

a kérdés nem az volt

2009. márc. 18. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd meg mennyi égetést ezekhez csupán hogy a kg eltérő...

A kérdésedre válaszoltam...azt hittem választ akarsz, és nem megerősíttetni amit te elképzeltél ( talán tévesen)

ezeket a dvd ket is kiszámítják x súlyhoz...nem tudom pontosan mennyihez...minimum 70-80.

2009. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
hát sztem tuti nem..2000 kalorát eszel normálisan egy nap,nem hiszem h 2-3 óra tornával egy egész napi energiát lehetne letornázni...
2009. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor ha így nézzük, akkor persze ha többet edzel több kalória ég el, ez esetben kétszer annyi.

És ellehet egy egész napit, kedves utolsó, mert ha valaki fogyózik, akkor nem 2000 kalóriát eszik egy nap.

Kérdező szerintem meg fogod unni ha csak egyfélét csinálsz, keress mellé mást mozgást...,

azért mondtam hogy nem feltétlenül ezer, hogy ne féltetlenül azzal számítsd...

2009. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jól van neharizz részben igazad van ,de akkor igazán ráírhatták volna ezt is bocsi
2009. márc. 18. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
szia hát elöször is sztem a norbi dvdjével nem lehet annyit elégetni nem a kickboxosról van szó??? belenéztem és egyáltalán nem volt megeröltető ugyhogy sztem kamu
2009. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

úgyhogy belenéztél

képzeld el hogy én csináltam és tökre leizzadtam tőle és megmozgatta mindenem másnap még enyhe izomlázam is volt.

nem beszélve arról hogy 2001 es kiadás de lényeg hogy én régen hónapokig tornáztam rá csak akor még videókazin azóta nincs már meg a videónk sem a kazi és csak most tudtam beszerezni dvdén

azert is kellett nekem ugyanez mert akkor sokjat fogytam tőle.és most megint elakarom kezdeni

a kérdés csak ez a kalóriás része volt de mindegy

szóval ha csinálod lelehet fogyni tőle(tapasztalat) ha csak nézed akkor nem..........................

2009. márc. 18. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:

én arra mondtam hogy sztem nem kemény mer van mihez hasonlitanom drága és rubint réka sokkal keménnyebb

enyhe izomláz??? réka után én felállni nem tudok

csak ennyit erröl jah és nem kell ennyiért leugatni

2009. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!