Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így lefogyhatok 3 hó alatt 10...

így lefogyhatok 3 hó alatt 10 kilót?

Figyelt kérdés
Úgy fogyókúrázom hogy mindent eszem(vagyis nem mindent azért megválogatom) pl:Fehér kenyér helyett teljeskiörlésűt eszem,nem eszem csokit péksüteményeket,meg ilyesmiket.Meg nem nasizom.Mindenből eszem csak kis mennyiséget.Mellette nem nagyon sportolok. 15/L. 64 kg.
2011. jún. 22. 11:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg még azt szeretném megkérdezni,hogy ehetek-e ma tocsnit?Mert ma az az ebéd,meg borsó leves.Nagyon hátráltatná a fogyásomat?
2011. jún. 22. 11:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy? 64 kg nem sok, ha nem mozogsz, nehezen fog lemenni belőle. Tócsnit kihagynám, csak levest ennék.
2011. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia.

70 kg-ról 57-re fogytam ugyanezzel a módszerrel 2,5 hónap alatt. Mindent ettem ami otthon volt, csak sokkal kevesebb mennyiségben. Megittam napi 2-3 liter vizet. Heti 6x sportoltam. Néha még egy-két nasi is belefért! :) Azóta eltelt egy év. Télen visszaszedtem 3kg-ot. Most 60 vagyok. 12 napja csinálom megint ezt a módszert. 50 kg-ig szeretnék lemenni!

Szóval szerintem sikerülhet, csak kitartás kell hozzá! Hajrá!

20/L

2011. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen de te heti 6x sportoltál...sztem ha tartós fogyást akarsz mindenképp kell az aktív mozgás
2011. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok.Igen sokan mondják hogy ez jó ötlet.:)Akkor a tocsnit nem eszem meg.
2011. jún. 22. 11:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk én 66 kilóról kezdtem.Nagyon rég óta eszem márvagy fél éve ezt a teljes kiőrlésű kenyeret.Előtte nagyon sok fehér kenyeret ettem.Gondolom ez is segít.Mert mióta (egy hete) csinálom fogytam 2,5 kilót.Reggel rááltam a mérlegre 63,5.
2011. jún. 22. 11:21
 7/11 anonim válasza:
Hidd el, nem kell diétáznod, akárhány kiló is van rajtad.. Egyél egészséges étleket, ne üdítőket, fehér kenyeret, cukrot, tésztát, és édességet. Kevés só, és mesterséges dolog. Sok gyümölcs, zöldség, fehérje, magvak, HÁZI műzliszelet (olvass utána, lehet otthon is sütni ilyesmit)És ha alapvetően egészségesen élsz, akkor ahogy nősz, nem fogsz mellé hízni is és beállsz egy átlagos jó súllyra. Vegyél magadhoz egy kutyust ha teheted, és Vele játsz , fuss sokat, az is fogyaszt, neki is, Neked is jó és le is foglal! Sok sikert és boldogságot az életedhez!
2011. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Sport nélkül nem fog menni, csak durva koplalással. 15 évesen viszont nagyon nem ajánlott (később se persze), mert fejlődik a méhed, egy rossz fogyókóra meddőséget okozhat. Véglegeset. Azt jelenti, hogy felnőtt korodban nem lehet gyereked.

Egyél inkább egy kevés tócsnit, és tornázz hozzá egy órát. Minden nap, természetesen.

2. Miért 3 hónap alatt? Utána mit fogsz csinálni? Előre szólok, hogy ha utána megint egész adagot eszel mindenből, visszahízol. Egyél kevesebbet, de ne sokkal, csak annyival, amennyivel nem éhezel és hosszú távon (nem 3 hónap) megelégszel. Egyél eleget, de ne sokat. Lakj jól, de ne nagyon jól. És mozogj mellé. Nem hiszem el, hogy 15 évesen nincs semmi mozgás, amit szeretsz csinálni: biciklizni, futni, röpplabdázni, táncolni... bármi megfelel, csak intenzíven és rendszeresen csináld.

2011. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bix ***** válasza:

egy hét alatt nem fogysz zsírból 2.5 kilót. egy kiló zsír elégetéséhez 9000 kcal körüli deficit kell, tehát teljesen kizárt még matematikailag is hogy ez a fogyás ez zsíból történt volna.


egyébként meg sport nélkül és csökkentett fehérjebevitellel tök jól fogsz fogyni, heti több mint 1 kiló is lemehet, kár hogy egy része izom lesz, mert tápanyag és megfelelő terhelés hiányában leépül. de hajrá, a többiek leírtak már mindent, nekem csak ennyi hozzáfűzni valóm volt még.


sok sikert

2011. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Itthoni norbi torna az jó? egy órás
2011. jún. 22. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!