Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tv2 szépségkirálynő választás,...

Tv2 szépségkirálynő választás, szerintetek hány kilósak és milyen magasak, hogy ilyen csont vékonyak?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira formátlanok. Vélemények?


Hogy lehet valaki ennyire vékony? Ezek semmit nem esznek?


2011. júl. 14. 22:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
lehet hogy irigyelem az alakjukat ...sot de vannak olyanok akiknek nem az az alak jon be hala istennek ..meg azt mondom h inkabb legyen rajtam plusz 10 kg mint h oan bun ronda fejem legyen...ok jo a testuk de az arca mindnek halalronda...szemelyes velemenyem ha mar igy megkerdezted
2011. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is 50 kiló vagyok, mégsem nézek így ki, sőt...
2011. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves 23:07-es!


Azért, mert elmondom a véleményem, nem kell felháborodni. Nem vagyok 200 kilós koca, ahogyan te fogalmaztál.


Azt viszont kétségtelen, hogy te azért fogalmazol ilyen primitíven, mert megsértettem az anorexiás lelkedet, mert gondolom, te is ilyen 180/ 40-es gebe vagy. Sorry :)

2011. júl. 15. 09:47
 14/16 A kérdező kommentje:

Még egy dolog:


Miért nem indulok ilyen versenyen?


Mert több eszem van attól, mint ilyen dolgokkal foglalkozni. Ki szép? Könyörgöm, millió szebb nő lenne, de van eszük, nem jelentkeznek baromságokra.


"gyerek korom óta célom, hogy szépségkirálynő legye" Jesszus, inkább végeznék el az orvosit vagy a jogi kart.


Ez a véleményem, most lehet belém kötni. De ezúttal, kérlek, ha lehet szalonképesebb módon, ugyanis nagyon primitív a stílusod, sérti a szemem.

2011. júl. 15. 09:50
 15/16 A kérdező kommentje:

Még egy dolog:


Miért nem indulok ilyen versenyen?


Mert több eszem van attól, mint ilyen dolgokkal foglalkozni. Ki szép? Könyörgöm, millió szebb nő lenne, de van eszük, nem jelentkeznek baromságokra.


"gyerek korom óta célom, hogy szépségkirálynő legyek" Jesszus, inkább végeznék el az orvosit vagy a jogi kart.


Ez a véleményem, most lehet belém kötni. De ezúttal, kérlek, ha lehet szalonképesebb módon, ugyanis nagyon primitív a stílusod, sérti a szemem.

2011. júl. 15. 09:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezen felesleges forgatnod magad kérdező, látszik, hogy majd megesz téged a sárga irigység. Ezek a lányok semmivel se lesznek boldogabbak vagy jobbak attól, hogy halálra kínozták őket egy felkészítő lágerben, majd egy színpadon billegtek a zsűrinek, végül egyikük fejére korona került. A világversenyt, ami a végső cél, úgyse nyeri meg soha magyar lány, mert az meg pláne nem a szépségről, hanem az előnyös nemzetközi-gazdasági kapcsolatokról meg a szimpátiáról szól. Mo. meg kb. 50 évvel van lemaradva a nyugati országokhoz képest. Úgyhogy én a helyedben hátradőlnék és örülnék, hogy nekem nem kell ebben az őrületben részt vennem.
2011. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!