Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó saláta recept? (fogyis)

Jó saláta recept? (fogyis)

Figyelt kérdés
Köszönöm:)
2011. júl. 17. 22:35
 1/8 anonim válasza:
Menny ki a kertbe oszt legelj XD
2011. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj,de vicces vagy-.-
2011. júl. 17. 22:52
 3/8 anonim válasza:
jaj ezen jót nevettem :DD köszönöm :D
2011. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
görög saláta?
2011. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
salátába minden zöldséget tehetsz, ami otthon van. ha szeretnéd feldobni, szórjál rá vmilyen fũszert pl oregánót és rakjál bele haldarabokat vagy olajos magvakat, de azért ne vidd ezeket túlzásba,mert nagy mennyiségben, mint minden, hízlalnak. öntetnek pedig a mustárt ajánlom, kevés kalóri van benne, és finom. jó étvágyat! 15/L
2011. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na végre,köszönöm szépen:)
2011. júl. 17. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem mikor fejes salátát, paradicsomot, uborkát, esetleg kis kukoricát (meg ami van itthon is illik bele) feldarabolok, öntök rá egy fél pohár joghurtot, fűszereket és csirkemellel megeszem. De a görögsali is jó.
2011. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én almaecettel, citromlével és kevés mézzel ízesített sárgarépa, zeller és uborka reszelék híve vagyok, de könnyen feldobható (és attól még "fogyis" marad) egy kis hallal vagy kevés olajban sült csirkemell darabkákkal.
2013. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!