Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni 5 kg gyorsan?

Hogyan lehet fogyni 5 kg gyorsan?

Figyelt kérdés
Csak 5 kg szeretnék fogyni, viszonylag rövid idő alatt. hogyan csináljam??
2009. ápr. 2. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Egyél naponta három almát, mellé végezz olyan 10-12 óra kemény fizikai munkát vagy csinálj 3-4 óra kardió edzést, este pedig szaunázz 30-45 percig. 2 napon belül garantálom a -5 kg-t.


Ennél gyorsabb módszert nem tudok, remélem tudtam segíteni!

2009. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Lehetni lehet, de számíts arra, hogy vissza fognak gurulni a kilók. Nos: semmi kenyér, süti, édesség, alkohol, ropi, chipsz, sajt, tészta, üdítő, vagyis: CSAK zöldség, gyümölcs, ásványvíz, üres zöld tea! Ha kibírod, le fog menni az 5 kiló! Ha nagyon fontos, elkezdheted!!! A leírtakból bármennyit ehetsz!
2009. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
nemtudom hogy érted ezt a "gyorsan"-t én 6 kg ot fogytam este nem ettem vagy csak gyümit és egy órát tornáztam felülés ilyenek olyan 3-4 hét alatt fogytam ennyit
2009. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

elöző hozzászóló

és nem éheztem kicsit se

2009. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
próbálj meg csak gyümölcsöt enni meg zöldséget, és nagyon sok vizet igyál!
2009. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 2. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

le lehet fogyni annyit 1 hét alatt is..

bár ha újra elkezdel rendesen kajálni akár 10kg is visszaugorhat...

csak gyümölcs/zöldség és csirke mell persze szószók és só nélkül.. az a lényeg nagyon sok legyen a zöldés/gyümölcs...

egyébként nem mondtad, hogy miből akarsz annyit fogyni, mert a vizvisszatartás megszüntetése után is simán lesz -5 kg.. bár az csak pár óráig elég

2009. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért akar mindenki gyorsan fogyni?:O Nem értem, már csak azért sem, mert egyből visszajönnek a kilók, meg még plusszban is... Nekem is van kb 8kg súlyfeleslegem, dolgozok is az ügy érdekében..:) és mégis meg vagyok elégedve a heti fél kiló fogyással... Neked meg csak 5 kg-ot kellene ledobni, aminek vszinű, hogy a fele víz. Hogy tartós is maradjon a fogyás feltehetőleg, minimum kell 1hónap ehhez az 5kiló fogyáshoz.. Bár lehet, hogy az utolsó 1-2 nagyon lassan megy le, ha csak 5 kiló felesleged van összesen.
2009. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
44%

Egyél keveset, reggel inkább vmi édeset (ha reggel eszel édeset és utána letornázod, akk fogysz!) közben egyél gyümölcsöt, de próbáld úgy beosztani, h többször, de kevesebbet. 6 után szigorúan ne egyél semmit! Egyébként 1 kis vacsora még belefér, de tényleg kevés, (ajánlom a rántotthúst kenyér nélkül). Vacsi után igyál 1 kis bort v. citromlevet. (ez tök mind1, csak savanyú legyen, a citromlevet is csak magában).

Nkm bevált.:)

2012. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
83%
én úgy fogytam 2 kg-ot hogy 200-250 felülést megcsináltam kipróbálhatod!de figyelj arra hogy hasi izomlázad lessz!
2012. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!