Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok akik társkeresőn is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik társkeresőn is fenn vannak. Ezt miért csináljátok/csinálják?

Figyelt kérdés

Soknak kivan írva hogy aranyos kedves tartós kapcsolatot keresek stb ha meg akarsz ismerni írj nyugodtan válaszolok.

Közben meg még annyit se írnak vissza hogy "bocs de nem vagy az esetem".

A másik mi számít sablon szövegnek? mert én mindig próbálok értelmes üzenetet írni de ezekszerint ez sem jó.én már nem értem.akkor mi a fenének van fenn?


2010. okt. 7. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

kérdésre a válasz:

talán mert párt keresnek? :O

2010. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tényleg?ha nem mondod rá se jövök.

csak te meg nem a kérdésre válaszoltál.

2010. okt. 7. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
ez érdekel engem is... jó, ha 20-ból 1 visszaír....
2010. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert - gyikhun okulva - az az intelligens megoldás, ha nem válaszolnak, ebből úgyis egyértelmű lesz a srácnak...

Mondani sem kell, hogy gyáva dolog.

2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azért regisztráltam,hogy megkeressem rajta, aki tetszik,és tudtára adjam.. :DNekem más nemkell..
2010. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon intelligens ha vissza se ír.azt hogy bocs de nem vagy az esetem kb 1 perc megírni meg elküldeni.
2010. okt. 7. 21:01
 7/10 MolotovPunk ***** válasza:

Én is fent vagyok társkeresőn.Szereztem már ott pár barátnőt,de mind rövid kapcsolat volt.Pár hetes hónapos.Szerintem sok lány csak szórakozásból regisztrál oda,közben meg van pasijuk,vagy hülyítik az embert.


23/F

2010. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fent vagyok egy társkeresőn, és mindenkinek visszaírtam eddig, még akkor is, amikor igazából a levelét elolvasva "rosszul" lettem, mert csak felhívás volt keringőre. Igazából már gyakorlottan tudom az ilyen alakokat kultúráltan elküldeni melegebb éghajlatra. Szerencsére a többség nem ilyen, és őszintén megírom azoknak is a véleményem, akik nem jönnek be mint férfi, hogy maximum csak barátkoznék vele, de nem az esetem. Ha valaki válaszra sem méltatja a másikat. legyen az nő vagy férfi, akkor nem érett, akármennyi is a kora. 28L
2010. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát az én esetemben a 18-23 közöttiek nem nagyon hajlandóak visszaírni.pedig nem szex kapcsolat meg laza kapcsolatot keresek,és olyanoknak is írok akik ilyet keresnek de hát ez van.
2010. okt. 8. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:
te hol találsz olyan oldalt, ahol a lányok bevallottan alkalmi vagy szex kapcsolatot keresnek?
2010. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!