Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel érhetem el azt, hogy...

Mivel érhetem el azt, hogy három, rendelkezésre álló nap alatt fogyjak legalább 1-2 kilót mindenképpen?

Figyelt kérdés
20/F vagyok, kb. 175/176 cm magas. Gimiben 72-73 kiló voltam, mióta azonban elkerültem a fővárosba egyetemre (jogra járok..), azóta igencsak sikerült pár kilót magamra szednem, a hasam és a seggem a legfájóbb pont ezzel kapcsolatban. A hasam még csak hagyján, mert azt ugye könnyedén be tudom húzni. Viszont a seggem az elég nagy. Nem vagyok egy konfekcióméret. Tisztában vagyok vele, hogy ha tényleg és tartósan fogyni szeretnék, akkor rá kell szánnom az időt a mozgásra, és az étrendemet is szelektálnom kell. Pedig húst egyáltalán nem eszek, sőt, édességeket is csak nagyon ritkán. És arra is ügyelek, hogy este már ne nagyon egyek semmit, 18:00 után legalábbis már semmit. Mégis ilyen vagyok, amilyen. Péntek egy fontos nap lesz számomra, és szeretnék jól kinézni. Mit tudok tenni, hogy sikerüljön valamelyest formába hoznom magam addigra? Kérem, hogy aki tapasztalt a témában, vagy csak egyszerűen ugyanezzel küszködik, mint én, írjon és ossza meg velem a tapasztalatait, gondolatait, tippjeit, ötleteit! Nagyon köszönöm előre is!
2011. júl. 27. 15:11
1 2
 1/19 bix ***** válasza:
39%

zsírból? zsírlezsíváson kívül esélytelen... izomból simán le tudsz még talán többet is. vissza kell fogni a kaját és nem mozogni. simán lemegy ennyi.


egy kiló zsír 9000 kcal. neked ezek szerint 9-1800 kcal deficitet kéne összehozni 3 nap alatt. esélyed nem lesz rá.


1-2 napig nem eszel semmit, lemegy némi víz, kiürül a beled, leadsz egy kis izmot. ennyi fog történni, meg max 3 nap alatt fél kiló zsírt. de utóbbi erősen felülbecsült...


sajnálom

2011. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

szia!

én most épp meg vagyok elégedve az alakommal,de ez nem vt mindig így.

1 éve még 65-67 kg voltam a csupán 160 cm-hez,ma 54 kg vagyok :)

de néha túleszem magam,helyesebb elmegyünk barátokkal pár napra és akk aztán egész nap kajálunk,fagyi,csoki,chips,pizza... és akkor bizony nagyon 57-58 kg-ot mutat a mérleg és nagy lesz a hasam.

ilyenkor nekiállok hulla-hoppozni és 3 nap alatt viszonylag eltűnnek a kilók,vmint egész nap csak teát és vizet iszom,meg csak gyümölcsöt és párolt zöldséget esetleg egy kis natúr husit eszem.

így aztán nem igazán szedek vissza 1-2 kg-nál többet most már úgy fél éve :) :)

uh sztem sok folyadék,sok gyümi és zöldség és este no kaja és máris fogysz egy picit :) :)

2011. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 bix ***** válasza:

akkor meg is van a győztesünk! hullahopp karika és koplalás a megoldás a túlsúlyosoknak!!

nájsz...

2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

persze alapjáraton nem ilyen kajákon élek,csak nem szeretem nézni amikor sokat szenvedett dolgokért csak úgy ripsz-ropsz kapok vmit,ami itt kilók :(

én normálisan eszem,csak este azért nem zabálok annyit mint régen.

meg lehet a kor is hozza,most vagyok 18 és talán kezd beállni a normál súlyom :) :)

de félek,hha jövőre egyetemre megyek és barátokkal lakom albérletben megint hízni fogok

2011. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 bix ***** válasza:
egy nap alatt nem hízol meg... egy kiló zsír 9000 kcal körül van. annyit nem eszel meg hacsak nem napi 5x mekiztek be... innentől nem igazán kell aggódni, egy nap nem fog osztani sokat. normális kaja ha megvan, és neadjisten mozgás is, akkor nem igazán kell aggódni. néha bele kell hogy férjen egy kis kicsapongás...
2011. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Elsőnek: eszem ágában nincs "1-2 napig nem enni semmit". Nem tudom, honnan szedted. Sajnálkozni meg ráérsz, mert annak egyelőre helye nincs. Futok egy keveset mindennap, és máris jobban fogom érezno magam a bőrömben.


Másodiknak: nagyon köszönöm a válaszod! Hullahoppom sajnos nincs itthon.. :), de azt hiszem, én a futással fogom azt helyettesíteni. Sajnos én képtelen lennék egyetlen napot is kibírni párolt zöldségen és gyümölcsön. Az, hogy este 6 óra után már nem eszek semmit, részemről még megoldható, de a koplalás nem. Reggelire 1 szelet pirítóst szoktam enni friss, kertünkből való zöldségekkel (paradicsom, paprika, uborka) + teával. Ebédre is mindig azt eszem, amit drága édesanyukám főz. Aztán vacsorára meg amit találok, de akkor is igyekszem könnyebb ételeket enni. Valószínűleg a mozgásszegény életmód az oka annak, hogy felmentem 82-84 kilóra. Középsuliban rengeteget bringáztam, szinte mindennap 10 km-t, és bár akkor sem fogytam, de nem is híztam, tartottam a 72-73 kilós súlyomat. Sajnos egyetem mellett bringázásra nincs esély, marad a buszozás, villamos, egyebek. Még ma délután belevágok a mozgásba! Elszánt vagyok! (sajnos nem mindig). Még1szer köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat!

2011. júl. 27. 15:31
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem válaszd a hullahoppot! :)

--

A válasz a kérdésedre: SEHOGY.


+ Egy kérdés: Miért akarsz másnak látszani (pénteken), mint aki vagy. Szombaton már nem számít?

2011. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
15:23! Jogos a félelmed a "barátokkal albérletben" dologtól. :) Én most második félévtől laktam albiban, és bár sajnos nem barátokkal, hanem vadidegen csávókkal, de én is akkortájt híztam meg. No persze a januári vizsgaidőszak is jócskán besegített a dologban. Más fogy a stressztől és a vizsgák előtti idegességtől, én még attól is híztam. Ilyen az élet.
2011. júl. 27. 15:36
 9/19 bix ***** válasza:
kérdező: a kérdésre válaszoltam. nem azt mondtad hogy hogyan érezd magad jobban a bőrödben, hanem hogy hogyan tudsz leadni 1-2 kilót 3 nap alatt. erre ennyi a válasz. heti 1 kilós fogyáshoz kell kemény edzés, és jó diéta. nem kimenni aztán majd kiderül mozgok valamit és kész. de lehet hogy én rontok el valamit mindig, ha sikerült zsírból leadni kérlek értesíts, mert sok szenvedéstől mentenél meg évente 2x. köszi
2011. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jól gondolod,h hosszabb időt kell a diétára szánnod.3nap alatt annyit tudsz elérni,h jobban érezd magad a bőrödben,h elégedettebb legyél magaddal vmivel,h érezni kezded a változást,h teszel azért h jól néz ki..kg-ban ez nem biztos h jelent majd változást!!

Először is nagyon nagy hiba,h nem eszel húst!!Nem a húst kell elfelejteni az étrendből,hanem a szénhidrátot!!Azt csökkentsd le ,de ne zéróra!

A fehérjék az emberi sejtek számára nélkülözhetetlenek,a testednek kb.18-20% adó fehérjék felelősek az izmok, a vér ,néhány szervünk anyagcseréjéért.

Napi 5-6szor kajálj,kis adagokat (3főétkezés legyen ebből,reggelire edd a legtöbbet!)

20 kg-onként 1 liter folyadékot kell meginnod egy nap-> 80kg vagy,akk 4 l vizet.

Kezdj úszni,futni v. cardiozni :)

Egyél: HÚS(hal,csirke,pulyka,nyúl),TEJTERMÉKEK (túró,kefír, joghurt),TOJÁS(fehérje),teljes kiörlésű kenyér (ezt csak reggelire),ZÖLDSÉGEK,rizs

Amit még lehet: gyümölcs,zabpehely,módjával müzliszelet,étcsoki,gyümölcslevek etc..



Csodát nem tudsz csinálni 3 nap alatt,de attól is jól érezheted magad,h elmész fodrászhoz,veszel egy nagy kád lazító fürdőt,akár masszázsra is elmehetsz,új ruhát...

Kívánom,h a pénteki nagy napodban örömödet leld :)Kitartást!!

2011. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!