Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel érhetem el azt, hogy...

Mivel érhetem el azt, hogy három, rendelkezésre álló nap alatt fogyjak legalább 1-2 kilót mindenképpen?

Figyelt kérdés
20/F vagyok, kb. 175/176 cm magas. Gimiben 72-73 kiló voltam, mióta azonban elkerültem a fővárosba egyetemre (jogra járok..), azóta igencsak sikerült pár kilót magamra szednem, a hasam és a seggem a legfájóbb pont ezzel kapcsolatban. A hasam még csak hagyján, mert azt ugye könnyedén be tudom húzni. Viszont a seggem az elég nagy. Nem vagyok egy konfekcióméret. Tisztában vagyok vele, hogy ha tényleg és tartósan fogyni szeretnék, akkor rá kell szánnom az időt a mozgásra, és az étrendemet is szelektálnom kell. Pedig húst egyáltalán nem eszek, sőt, édességeket is csak nagyon ritkán. És arra is ügyelek, hogy este már ne nagyon egyek semmit, 18:00 után legalábbis már semmit. Mégis ilyen vagyok, amilyen. Péntek egy fontos nap lesz számomra, és szeretnék jól kinézni. Mit tudok tenni, hogy sikerüljön valamelyest formába hoznom magam addigra? Kérem, hogy aki tapasztalt a témában, vagy csak egyszerűen ugyanezzel küszködik, mint én, írjon és ossza meg velem a tapasztalatait, gondolatait, tippjeit, ötleteit! Nagyon köszönöm előre is!
2011. júl. 27. 15:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

15:33! A hullahoppot esetleg saját magadnak válaszd, mert ha figyelmesen olvastál volna, írtam, hogy nem venném igénybe....


Ha már ennyire serény vagy a válaszadásban, akkor egy hanyagul odahajított szócska helyett fejtsd ki a nagyszerű gondolataidat...! Bár tudod mit? Inkább ne...


Harmadrészt: nem akarok másnak látszani pénteken, most már meg főleg nem. Tényleg hülyeség lenne. A diéta nem 2-3 napos dolog, de ezzel én is tisztában vagyok, le is írtam már az elején. Mellesleg ne haragudj, de nem tartozik rád, hogy mi célból akartam ezt az egészet. Nagyon is számít szombaton is, sőt, most biztosan meglepődsz, de még azutáni héten is..

Mindig a konkrét kérdésre válaszolj inkább, minthogy újabbakon agyalj. De azért köszönöm.

2011. júl. 27. 15:44
 12/19 A kérdező kommentje:

Bix! Feltétlenül értesítelek.


15:40! Valóban nem eszek húsokat, maximum sültcsirkemellet szoktam, de ha azt is heti egyszer, akkor sokat mondok. Ja és nagyritkán töltött káposztát is szoktam fogyasztani ebédre. Egyébként nem azért nem eszek húst, mert micsoda nagy állatvédő lennék, sőt, nem is azért, mert hizlalónak tartom. Egyszerűen azért nem eszek, mert nem szeretem. Fura, de van ilyen. Itt az élő példa. Egyébként a sajtokat nagyon szeretem, és tejfölt, joghurtot, tojást is eszek gyakran. Viszont a húsevésre nem tudom rávenni magam, ez van sajnos. Köszönöm a választ!

2011. júl. 27. 15:52
 13/19 anonim válasza:

1. nap


Reggeli

- fekete kávé vagy tea, édesítőszerrel

- 1/2 grapefruit-lé

- 1 pirítós

Ebéd

- 150 g tonhal

- 1 pirítós

- Fekete kávé vagy tea, édesítőszer

Vacsora

- 100 g sovány hús (borjú, csirke, hal)

- 1 csészényi borsó

- 1 csészényi sárgarépa

- 1 alma

- 2 gömb vanília fagylalt


2. nap


Reggeli

- Fekete kávé vagy tea, édesítőszer

- 1 főtt tojás

- 1/2 banán

- 1 pirítós

Ebéd

- 150 g sovánt túró vagy tonhal

- 8 db. sós keksz

Vacsora

- 2 szelet normál méretű borjúsült

- 70g brokkoli vagy káposzta

- fél csésze sárgarépa

- 1/2 banán

- 1 gömb vanília fagylalt


3. nap


Reggeli

- Fekete kávé vagy tea, édesítőszer

- 5 db sós keksz

- 150g sajt

- 1 alma

Ebéd

- Fekete kávé vagy tea, édesítőszer

- 1 főtt tojás

- 1 pirítós

Vacsora

- 1 csészényi tonhal

- 1 csészényi sárgarépa

- 70g karfiol

- 1 szelet dinnye vagy 1 alma

- 1 gömb vanília fagylalt


+2 liter viz naponta.... neten találtam próbáld ki

2011. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
ja és pontosan kell követni különben nem ér semmit!!
2011. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Előző, megnyugtatlak hogy ez még úgy sem ér semmit, ha minden pontját betartod.
2011. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
sza-rok-rááááá:)))
2011. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ez aztán étrend!!! K@rvanagy!!!! :)))))
2011. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
a gömb fagyikat duplázd meg,de a csoki jobb mert az negatívkalóriás..
2011. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kössz, de inkább hagyjuk ezt a menüt.. Egyrészt nem valami bizalomgerjesztő, másrészt te is csak szedted valahonnan, még nem próbáltad, nem tudhatod, milyen. Maradok a jól bevált étrendemnél.. ;-)
2011. júl. 27. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!