Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ereztetek mar fogyokura...

Ereztetek mar fogyokura kozben azt hogy nagyon ragorcsoltetek a fogyokurara?

Figyelt kérdés
ugyertem hogy nekem mar csak azon jar az eszem mikor, mit ehetek, es hogy ne csusszak ki az idokorlatbol (mert napi otszor kell enni, es mindig nagyjabol ugyanabban az idopontban, szepen elosztva) es neha rogton eves utan azt varom mikor ehetek pedig nem is vagyok ehes... szoktatok ezt erezni?
2011. aug. 3. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött, anorexia lett belőle... Tarts szünetet a diétában (és ezt nem úgy értem, hogy edd tele magad csokival, csak tatsd a súlyod mondjuk egy-két hétig).
2011. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bix ***** válasza:
én ezt azért csinálom mert szeretem. rendszert visz az életembe, és leköt akkor is amikor túlpörögnék más dolgokat. nekem ez kifejezetten szükségletem:)
2011. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
totál így vagyok vele én is, szóról-szóra, akár én is írhatta, volna azt, amit te most.
2011. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat, koszonom a valaszokat, es tovabbi kitartast mindenkinek! (:
2011. aug. 3. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel (oké, naponta én több, mint 5x eszem, nem időponthoz kötve és nem fogyó, hanem súlytartó diéta).

De a mániás rágörcsölés stimm. Borzalmas.

2011. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ezt nem fogjátok elhinni, de én is ezt mondom: mintha én irtam volna a válaszokat! :) Nekem is sokat jár az agyam ezen, de szükségem van rá, ettől jobban érzem magam. De jó, hogy nem vagyok egyedül! :) Mellesleg nem vagyok anorexiás, 66 kg-val messze vagyok tőle, s nem is leszek a közelében soha...
2011. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!