Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő alatt mennyit...

Kb mennyi idő alatt mennyit lehet fogyni napi 15 perc futással?

Figyelt kérdés
Az étkezésre természetesen figyelek, bár a fizikai munkám miatt nem tudom kerülni a cukros italokat (olyan 0,5 max 1 L naponta). Most vettünk egy futógépet, most kezdtem futni. Természetesen szeretném majd növelni a mennyiséget, de egyelőre nem megy.
2011. aug. 4. 18:08
1 2
 11/15 bix ***** válasza:

"és az sem mindegy,hogy 15 percet milyen tempóban,mennyi megállással és hogy mekkora távot teljesítve fut le az illető.."


így van ez kimaradt. az izom összehúzódások intenzitása, nagysága befolyásolja leginkább hogy mennyi kalóriát éget el. megfeszíted a hasad vs felülsz kategória. jogos. agyhalott vagyok néha:D

2011. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Viszont ő azt írta az étrendje rendben van, én ebből indultam ki, nem abból, h egy rakás kaját betol :) Akkor nyilván nem fog fogyni, de hát majd fut egyre többet és többet.
2011. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De remélem a maradék 0,5-1 liter amiről nem írtál az víz.
2011. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy futástól nem lehet fogyni annak ne higgy! Egy ismerősöm 150 körül mozgott és eljárt futni mindennap, 90 kilóra lement. Nem tudom mennyi idő alatt.


A torna tanárom szerint legalább 30-45 perc mozgás kell, hogy a zsírégetés beinduljon, mert addig csak a tartalék szénhidrátot égeted el, és fontos a pulzus szám tartása egy bizonyos szinten, mert azalatt semmit nem ér. Nem tudom kinek higgyen az ember, mindenki mást mond, próbáld meg, majd kiderül mi lesz.

2011. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ezt próbáltam csinálni, de nem ment:

3-5 perc gyors séta (5 km/h)

1 km futás 6,5-8,5 km/h

2-6 km 8,5-11 km/h

1 km 6,5-8,5 km/h

2-4 perc kellemes séta


Elkezdtem ezt, és nagyon tetszik:

[link]


Az első nap 29 perc és 2,6 Km volt. Kellemesnek éreztem.


Szerintetek lehet ezt minden nap csinálni, vagy nagyon fontosak a pihenő idők? Olyan haszontalannak tartom és nagyon sokan futnak napi rendszerességgel. Azért nem minden nap futnék, pl. szerintem holnap sem fogok, de azért soknak tartom a táblázat szerinti pihenő napok mennyiségét.


Megpróbálok vizet inni! :)

2011. aug. 5. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!