Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le az evésről?

Hogyan szokhatnék le az evésről?

Figyelt kérdés
Szeretek enni és ez ugyebár a súlyommal is kihatásra van, de nem tudok ellenállni semminek. Mindig csak ennék, akkor is, ha nem vagyok éhes. Próbáltam már többször is lefogyni, de mindig evésbe torkollott, pedig nem is éheztettem magam előtte. Nem tudom mostmár mit csináljak...
2011. aug. 9. 22:24
 1/6 anonim válasza:
Fuu,megértem,nálam is ez van,egyfolytában az a kaja,utálom magam én már lassan,hogy miéért csinálom,mert idegesít mellette,hogy cukros vagyok
2011. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szióka:D Nálam is ez van. Ez egyszerű pótcselekvés Foglald le magad vmivel..menja barátaiddal sétálni,bicajzni stb..
2011. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Énis ilyen vagyok.

Eszem ha unatkozom,ha szomorú vagyok,ha boldog vagyok,ha ideges,meg csak úgy.

Énis már kövér vagyok,pedig még ígysem ezek közel sem annyit amennyit bírnék.

Hülye pótcselekvés,nagyon rossz szokás!!!

2011. aug. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És a 79%os megadta a helyes választ! Tapsot neki!

Az a helyzet, hogy te unalomból eszel... kösd le magad valamivel, menni fog!

2011. aug. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy guglizz pszichogén elhízás kulcsszóval. Azokra jellemző, akiknek az időben közeli és távoli felmenőik sokat éheztek, és megmaradt a parancs, hogy ha van kaja, azt meg kell enni, hogy életben maradjon az illető. Népcsoportokra is jellemző, erről van egy tanulmány, hogy a cigányság a 19. században rengeteget éhezett, rossz életkörülményeik (legalábbis színvonalban jóval rosszabbak) voltak, és azért jellemző a roma nőkre az a fajta elhízás, ami van nekik. De ez csak példa, ha valaki rasszistázás vagy bármi miatt lepontoz, előkeresem azt a tanulmányt..
2011. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, de en idoben felismertem a szituaciot, es rengeteget sportolok, hogy a sok kaja ne latszodjon rajtam. Neked is ezt tudom tanacsolni.
2011. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!