Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Nem tudom...

Valaki segítene? Nem tudom hogy hogyan kezdjek hozzá a fogyáshoz

Figyelt kérdés
5 kilót szeretnék fogyni 1 hónap alatt holnap kezdeném de nem tudom hogy hogyan kezdjem hozzá anyukáméknál lehetetlenség normálsi kaját enni mert sok olajba sütnek és panírral (Ne írjátok hogy vegyem rá őket őket nem lehet rávenni) Azt gondoltam hogy fogok futni és táncolni 1 órát plusz mennék sétáltatni Azt sem tudom hogy miért van az hogy megettem egyszer egy csirkemellet (nem ittam) és híztam 9 dkg-ot miért van ez?
2011. aug. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
9 dkg-t? :D Hát először is, üss fel egy biosz könyvet, amibe pl. benne van, hogy a súlyod mindig változik 1-2 kilót a nap folyamán.
2011. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 9 dkg-ot mivel mérted? mert a személymérlegek csak egy tizedes pontossággal mérnek kg-ban...
2011. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amúgy meg, ha megeszel valamit az addig növeli a tömeged, míg ki nem jön a kaki és a pisi...


tudod, ha lemérsz egy üres dobozt és beleteszel egy vasalót, akkor a doboz is meghízik az új mérés előtt....

2011. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés?

Hát remélem igen, mert én leírom a választ:

1. minden kajának, amit elfogyasztasz, van egy energiaigénye. kcal.hu >> itt tudsz tájékozódni

2. A létezésednek van egy alap energiaigénye.

3. Az ágyból való felkelésnek, munkába menetelnek, sportnak, bárminek, amit csinálsz, van egy energia igénye.

2-3 ponthoz kalkulátor: [link]


4. Az elfogyasztott kajád (első pont) fedezi a második és harmadik pont tevékenységeinek megfelelő energiát. Ha kevesebbet eszel, fogysz, ha többet, akkor hízol.

5. Méredzkedni hetente egyszer, reggel, kaja előtt, wc után kell. Nem csirkemell evés után.


A sportolást és egyéb dolgokat nem vállalkozom leírni, ez az alap.

2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. pontot helyesbítem mert elírtam: a kajának nem energiaigénye, hanem energia ÉRTÉKE van.
2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!