Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok! Valami jó diéta? Le...

Csajok! Valami jó diéta? Le akarok fogyni kb.10-15 kg-ot (20-at kellene, de nem akarom túlvállalni magam, kezdetnek jó lesz ennyi is).

Figyelt kérdés

Az a kérésem, hogy ne legyen túl drága, illetve ne olyan dolgokból álljon, amit nehéz beszerezni (vidéken lakom).


Mozogni már elkezdtem, minden nap félóra edzés (nem viszem túlzásba, mert akkor kimerülök, és abbahagyom, elmegy tőle a kedvem). Problémás területek: has, fenék, comb.


2011. aug. 13. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
többszöri kis adag, kevesebb szénhidrát.este már csak fehérje. számold ki a kalóriaszükségleted és annál kevesebbet egyél.
2011. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is ilyen bajaim vannak csináljuk együtt amúgy az elsőnek igaza van teljes mértékben

2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
veletektarhatok én is? nekem is fogynom kell.!! :D
2011. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudom ajánlani a Zumbát mozgásként, napi 45-60 perc és mindened megmozgatja, főleg azokat amiket leírtál. Én 1 hete kezdtem, és már 1 minusz lement, ha úgy vesszük, heti 1 kiló tökéletes, és egészséges is. Étrendre figyelj oda, én egy könyv szerint étkezem, ami a vércsoportomra alapoz, és le van írva, hogy az adott vércsoportú embernek mit lehet és mit nem lehet ennie, kezdve hústól a gyümölcsökig, a magvakig, tésztákig stb. A nagynéném 10 kilót fogyott ezzel, és csak annyi hogy mást fogsz venni, pl. most nem csirkét hanem pulykát, szóval ennyi. És a lényeg, hogy sokszor de kicsit, és rengeteg mozgás, naponta fél óra az kevés, 1 óra kell. A lényeg, hogy több kalóriát égess, mint amennyit beviszel. Ez a fogyás lényege.:)
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Reggel egyetek normálisan, annyit, amennyi, jólesik (persze ne dőzsöljetek), ebédre normális adagot, de vagy leveset, vagy csak másodikat, vacsorára nagyon keveset, vagy a legjobb, ha semmit. De ha mégis, akkor legkésőbb 5-6 felé.


Meg próbáljatok mozogni, higgyétek el, nem kell lefutni a maratont, egy nagy séta is megteszi minden nap.


Ha este nem eszitek tele magatokat, már másnap azonnal könnyebbnek érzitek magatokat, és még az alvás is nyugodtabb úgy, bizonyítottan.


Arra még figyeljetek oda, hogy ne nassoljatok sokat, meg azért ne egyetek mindig édességet. Azt is lehetőleg reggel!


Felejtsétek el a kalóriák számolgatását, meg az adagok méricskélését, mert hosszabb távon nem megy, és úgy nem is lehet élni, meg élvezni az ételt, és az életet, hogy folyton azon jár az ember esze, hogy jajj 2 kalóriával többet ettem. Meg jajj, elfelejtettem 15. 05-kor megenni a korpáskekszem...


Napi 3 a normális, és egyre kevesebbet. Ez betartható, és nem golyózik be az ember tőle.

2011. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nah, mi lett az eredmény?
2012. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!