Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Prémium...

Mi a véleményetek a Prémium diétáról? Olyan aki próbálta

Figyelt kérdés

Pozitív és negatív tapasztalat is érdekelne.

Nekem is van véleményem,de először kíváncsi lennék máséra is.


2011. aug. 18. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Jesszus, ez csak egy üzlet, egy termékcsoport, amivel megpróbálják elhitetni veled, hogy le fogsz fogyni.

Ezt olyan mondatok is igazolják a honlapon, mint: "hagyja magát meggyõzni!", A Premium diéta ez az egyetlen diétás módszer, amiben elsősorban a testzsír épül le (aha, akkor mások enélkül hogyan fogynak le?), A kiegyensúlyozott táplálkozásnak köszönhetõen, a folyamatos fogyás ellenére, Ön fitt marad (kiegyensúlyozott táplálkozás lenne kizárólag ilyen mesterséges löttyöket inni? fittség edzés nélkül is elérhető?). Az étrendet inkább nem is kommentálom...


Ha az ember tartósan akar súlyt veszíteni, vagyis később is tartani akarja, normális ételekkel kell megtanulnia, miből mennyit és hogyan fogyaszthat. Ezt életmódszerűen kell csinálni, nem pedig ilyen drága csodaszaroktól várni a csodát, aztán meg ismét kétpofára csokit és mekis sültkrumplit enni.

2011. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Amanda26 válasza:
Látszik hogy fogalmad sincs róla, hogy megy ez a dolog. én próbáltam és azóta is tartom a súlyomat. más úgy fogy le a testzsírból való fogyás nélkül, hogy vízből és izomból fogy. ezért van a testösszetétel mérés hogy tudd miből fogysz.
2012. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Amanda!


Tavaly csináltam, 5 kilót híztam, 100 ezerbe fájt.

2012. nov. 2. 12:24
 4/4 Amanda26 válasza:
és ez az orvos hibája?
2013. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!