Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenféle finomság vna...

Mindenféle finomság vna sütik, sajtos rúd és én nem szabadna ilyet ennem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most 20-án rengetegféle finomság van nálunk. dobostorta,karamellás szelet,lekváros linzer és az abszolút kedvencem sajtos rúd. Mit csináljak,hogy ne érezzek késztetést h egyek belőlük?:(
2011. aug. 20. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Rendesen ebedelj, biztosan van vmi hus, salataval vagy rizzsel. Es igyal sok vizet. Ne maradj ehes.
2011. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyél egy keveset belőlük, ha lehet ne mindből. Aztán majd többet tornázol. Egyszer megengedheted magadnak. ;)
2011. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jól esik,egyél!Egyszer élünk,nem?:)

Egy nap nem a világ vége.Majd holnap folytatod a diétád,dupla annyit edzel,és kész,ez nem oszt-nem szoroz,csak ne minden másnap gondold ezt!:))

2011. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebédelj rendesen, lakjál jól. Utána már nem fog beléd férni ilyesmi esetleg egy kevés ami nem befolyásolja a fogyókúrádat jelentősen.
2011. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en ilyenkor kihagyom a rendes kajat es egyesz nap csak sutit eszek. annyit hogy ne haladjam mev a kaloriaszuksegletem. tudom nem a legjobb megoldas de neha ez igy belefer es nem hizok. aznap probalok tobbet sportolni is.
2011. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
valamit valamiért. kivételesen elégedj meg 1 db sajtos rúddal, és amíg a többiek édességet esznek, te készíts magadnak gyümölcssalátát. Akkor te is csipegethetsz velük, anélkül, hogy sütit kellene enned.
2011. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

gyümölcssaláta kontra sütik XD

Nem is tudom... :) Azért belekellene gondolni...Mindenki majszolja a finom krémes sütiket,te meg ott rágcsikálod az ízetlen nyamvadt almakarikákat:)

2011. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát azért én egy barack+szőlő+szilva+körte salátát nem neveznék nyammadt ízetlen cuccnak, de mindegy :) Különben miről beszélünk? mindannyian, akik belekezdtünk, tudtuk, hogy ez arról fog szólni jó pár hétig, hogy a többiek mindenféle finomat esznek, mi meg beérjük a kevésbé finommal...
2011. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most ebédeltünk. mindenből keveset mertem és a paradicsomsalátából rengeteget ettem,nem csak amiatt mert a sok paradicsom el tud telíteni hanem mert a paradicsomot kifejezetten szeretem, sült liba volt abból szinte nem is ettem nem is igen szeretem meg vörösboros káposzta volt mellé. sok vizet ittam ami el is telített picit,de egy lekváros línzert megettem. a nővéremék délután jönnek majd, amikor egy pár sajtos rudacskát meg fogok enni. egyszerűen lehetetlennek látom,hogy ne:D És igen holnap a szokásos egy óra helyett másfél órát tűzök ki magamnak mozgás szempontjából.
2011. aug. 20. 13:06
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem még így is kcal alatt vagy

semmi bajod nem lesz tőle, nem fogsz hízni semmi nem történik

ne sanyargasd magad mert meg fogja keseríteni az életed ez a fogyókúra

2011. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!