Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki KOPLALÁSSAL...

Van itt olyan, aki KOPLALÁSSAL FOGYOTT, tehát keveset evett, és mondjuk elérte azt a jó alakot amire mindig is vágyott?! Tudtad azóta tartani, vagy visszajött mind?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. :-)
2011. aug. 22. 10:48
1 2 3
 1/29 bix ***** válasza:
32%

persze biztos van akinek annyira alacsonyak az igényei hogy a koplalással elérhető alak is megfelel neki. ha utána se eszik sokat akkor egy darabig meg is tarthatja az alakját...


előbb utóbb viszont durván el fog hízni...

2011. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

én úgy fogytam 2és fél hónap 30 kilót (90 ről 60 ra)

és minden nap csak 2 db pufit ettem,meg szőlőcukrot ha éreztem h kezdenek nem okék lenni a dolgok,jahh és vitaminokat is szedtem.aztán amikor elértem a célt akk zöldségeket ettem meg szép lassan egyre több dolgot. aztán vissza jött 1 hét alatt 3 kiló de rá 2 héttel 59 voltam.azóta is odafigyelek mit mikor mennyit eszek.ez a fogyás már 2 éve volt. most 61 kg vok:D

mindenki azt mondja h így nem lehet fogyni de ez hülyeség!jahh és semmi bajom nem lett!!

2011. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Ez függ az alkatodtól is. Lehet, hogy koplalással lefogsz, de 90%-ék, hogy visszahízod. Tessék minden héten egy kicsit csökkenteni a kalóriabevitelen és inkább olyan dolgokat egyél amiknek a tápanyagait még aznap ledolgozod.
2011. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 bix ***** válasza:
35%
második: beszélgessünk pár év múlva... egyébként meg tök csini tényleg a koplalós lány, semmi izom, semmi feszesség... mert mitől lenne feszes egy testrész ha nem az izmoktól, és hogy nincs sok zsír fölötte? a koplalással pedig első körben az izmoknak vágsz alá. innentől miről beszélünk?
2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%
Fogytam így, 62-ről 52-re 3 hét alatt. Utána azonal elkezdtem hízni, most már 80 vagyok :S
2011. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Én is koplalással fogytam 6 évvel ezelőtt 65-ről 55-re, egy hónap alatt. Egyből utána egészséges életmódra tértem át és még azóta is tartom az 55 kg-ot.
2011. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

kedves bix második vok

miután lefogytam sportolni kezdtem,mivel nem mindegy h 30kilót cipelve tornázol vagy nélküle,és a fogyó alatt napi 100 felülést csintem minden nap.

heti 3X thai-boxolok és ha van kedvem elmegyek futni vagy úszni

a popsimon pedig olyan feszes és kemény h diót lehetne rajta törni:)

2011. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Miért jó koplalni? Nem hogy örülnétek annak a ténynek, hogy ahhoz, hogy fogyjon az ember, nem koplalni, kell, hanem pont hogy enni. És minél többet és kiadósabbat mozogsz mellette, annál több kalóriát vihetsz be. Például 1500 kcal-al naponta szerintem úgy jól lehet lakni, hogy csak na. És közben nem szédülsz, nem leszel beteg, pont hogy erősebb leszel, jobb lesz az alakod, megerősödik az immunrendszered is, javul a közérzeted. Néha nem értem az embereket... Persze ha neked az a jó, hogy sanyargatod magad, szédülsz, forog körülötted a világ, dekoncentrált vagy, hát rajta. Majd leadsz egy csomó vizet, leépülnek az izmaid, petyhüdt lesz a bőröd, majd amikor már nem bírod tovább épp ésszel, elkezdesz enni, de nagyon (mert az esetek 99%-ában ez történik), és kétszer akkora leszel mint voltál. Aztán meg sírsz, hogy pedig te mindent megtettél.
2011. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
62%

én így fogyok most is....1 hónap alatt 7 kg fogytam úgy h nem vagy épp alig eszek vmit naponta.

de ne csak koplalj hanem mozogj is,mert mozgás nélkül nem sokat használ.

2011. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki bizonyos koplalással fogyott le,mert ugye ha mindig annyit ennénk amennyit szeretnénk (zabálnánk),akkor a büdös életben sem fogynánk le.
2011. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!