Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatok erről a diétáról?

Tapasztalatok erről a diétáról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 23. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:

2 het alatt 8-9 kg? Maximum azoknak, akik 120 kg-rol indulnak. Na meg ez a 3 evig nem hizol utana vissza...Most komolyan valaki bedol ennek? Ha mukodne akkor 1 honap alatt mindenki siman ledobna 20 kg-t es csak vekony emberek rohangalnanak a foldon.

Mozgas, sport es megfelelo kaloriabevitel! Es ido! Ennyi a titok!

2011. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség,úgy mint a legtöbb ilyen hülye diéta. Miért nem lehet csak simán egyszerűen odafigyelni az ételek mennyiségére,minőségére és nem állandóan nasizni????

Mi ebben olyan nehéz?

2011. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát, igazság szerint én 5. napja csinálom ezt. eddig 2,5 kg ment le, de csomót edzek mellé. nincs különösebben súlyfeleslegem, csak jobban akarok kinézni. csak kíváncsi vagyok mire számítsak a végén
2011. aug. 23. 20:24
 4/10 A kérdező kommentje:
jaj, mit vagytok így felháborodva?:D csak egy ártatlan kérdés volt
2011. aug. 23. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Na meg azt bírom nagyon hogy vannak ezek a 4napos,12napos meg 8napos diéták. Na és utánna mivan? Megy megint előlről a csokiskakaós csiga és csipsz zablás szalonnába csavart kokakólával?
2011. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy fogysz,mivel 500kalóriát sem viszel be egy nap -.-"


De majd nézd meg mi lesz utánna:)

Azt a kemény edzést meg megnézném ennyi kcal mellett XD

2011. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!

Ez úgytünik nagyon hasonlit a 13 naposra:)Nekem bejött,,bar amit igér az tényleg 120 kg ből lehet leadni,,,én kétszer csináltam meg egymásután és 4,5kg mínusz az eredmény,,,65-ről 60-60,5 kg vagyok jelenleg,,még 4kg van rajtam amit le kell adni.

2011. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bix ***** válasza:

ilyen alacsony kalórián nem igazán fogsz tudni normális edzéseket csinálni. ha nincs terhelés akkor jelentősen megnő az izomvesztés, ami végülis nehezebb mint a zsír, és könnyebb is abból fogyni, majd jól néz ki a csajok előtt hogy 2 hét alatt 10 kiló amíg mások megszakadva is 2 kilót dobtak le addig.


elég gáz ez a diéta sajnos, de majd kiderül számodra is remélem

2011. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Megy megint előlről a csokiskakaós csiga és csipsz zablás szalonnába csavart kokakólával?"

Nem vagyok hájas disznó. 51 kiló vagyok, úgyhogy gondolhatod hogy nem olyanokat eszek mint amiket leírtál. És a fogyókúra után pedig jobban odafigyelek majd, hogy megtartsam a súlyom.

eddig is keményen edzettem, és a fogyókúra mellett is ugyanúgy edzek. Nem okozott problémát. A kérdés azoknak szól akik már próbálták, nem azoknak akik gondolom mind táplálkozástudományból diplomáztak:)

2011. aug. 24. 22:22
 10/10 bix ***** válasza:

tehát te egy hüly& biztatása kell.

nem táplálkozás tudomány kell ide hanem 5.es biológia... de gondolom nehéz megérteni. mindenki azt csinál amit akar végülis....

2011. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!