Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatok ADF diétáról?

Tapasztalatok ADF diétáról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 19. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még sose erről a "módszerről", de nekem kifejezetten segít ha heti 1x (általában hétvégén) rámjön az ehetnék. Nem a zabálás, de olyan jó súlytartós kajálás. Nem lassul be a fogyásom, sőt néha előre lendíti.
2010. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KosaPaul válasza:

Aki szeret sokat enni annak a legjobb választás!

Legjobb és egyben legegészségesebb diéta,de én inkább életmódnak mondanám,én is ezt használom,fogytam 25 kilót és a magas vérnyomásom normalizálódott.

A legjobb hatás akkor érhető el ha a böjti napon nem eszel semmit csak vizet vagy esetleg még teát iszol az evős periódusban meg kedved szerint ehetsz amit akarsz,Így nem fog belassulni az anyagcsere és fogyni fogsz folyamatosan ameddig el nem éred az ideális súlyod.

2012. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!