Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Istenem, ettől fogok vajon...

Istenem, ettől fogok vajon hízni, nagyon eltóltam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok duci vagy elhízott.Mostanában azonban folyamatosan édességeket kívántam,ezért három hét alatt sajnos két kiló felcsusszant,ezt pedig le akarom adni.Tegnap sikerült odafigyelnem arra amit ettem,és mozogtam mellé nagyon sokat(2 órát edzőteremben edzettem),szóval egy nap alatt sikerült leadni fél kgt.Így lettem 173 cmhez 54.5 kg.Ma viszont megint elszaladt a szekér és esküszöm ha visszahízom amit tegnap keservesen leadtam főbe lövöm magam,vagy nemtudom.

Reggeli:Almás natúr zabpelyhes(saját készítésű),1 joghurttal(kb.430 kcal)

Tízórai:3 db szilva(kb.55 kcal)

Ebéd:Egy kis tányérnyi görög gyümölcsleves(lightosabban,természetes gyümikből volt,csak a cseresznye ment bele konzervből és light pudingból lett a leve),utána két kisebb darab rántott gomba és egy (a kicsi és a közepes közzötti) rántott csirkemell,mellé csak egy pár kanálnyi uborkasalátát ettem.(Ez fogalmam sincs hány kalória,de tegyük föl 650 kcal)

Uzsonna:Az ebéd sem volt egy lightos,diétás,de anyummal összevesztünk és bűntudat kajálni kezdtem.Hát egy negyed tepsi rafaello szeletet benyomtam,ami valószínűleg megvan olyan 1000 kcal körül.

Vacsorára már csak 1-2 db almát eszem,ami olyan 100 kcal.

Ez még ígyis,olyan 2300 kcal körül van és csak 1-1,5 órát tudok hozzá biciklizni,ami érne valamit,de így is csak 2000 kcalra szorul vissza:((

Ezzel nagyon eltóltam mindent?Azt amit tegnap keservesen leadtam ma vissza is szedem?


2011. aug. 28. 17:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
tudom,hogy 1 kg zsír 9000 kcal,de én már tapasztaltam,hogy egyik napról a másikra híztam,pedig tuti nem ettem 9000 kcal fölösleget.
2011. aug. 28. 18:00
 2/15 anonim ***** válasza:

"tudom,hogy 1 kg zsír 9000 kcal,de én már tapasztaltam,hogy egyik napról a másikra híztam,pedig tuti nem ettem 9000 kcal fölösleget."


egy nap alatt nem lehet se fogyni, se hízni. az víz, ami feljön/lemegy

2011. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen.... Simán ehetnél akármit...Képzeld, egymagasak vagyunk, csak én több kiló...Orvosi rendelvényre diétázom, a cél 58 kg, és a doki azt monta, ha 55 alá megyek, már az egészségemet teszem kockára...Simán hízhatnál is. Ehhez a magassághoz 58-64 kg között kéne lenned.... Nyugodtan vágd be a maradék sütit is, ismerem, az egyik kedvencem :PPPP
2011. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit: nem kell fogynod.

Az pedig, hogy rád tört a zabaroham, feltételezem, hogy azért van, mert előtte sokáig nem ettél édességet. Megvontad magadtól, amit szeretsz, és a szervezeted megelégelte a kínzást. Sztem nincs eltolva semmi, de meg kell találnod az arany középutat. Mondjuk egyél egy kevés édességet hetente egyszer. És ne stresszelj, mert az egészséges életmódhoz az is hozzátartozik ;)

2011. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nem kicsit durván beteges, amit csinálsz.
2011. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nekem 53 kgnak KELL,hogy legyek,nem azért mert dagatnak érzem magam,hanem azért,mert egyszerűen úgy érzem magam jól a bőrömben.
2011. aug. 28. 18:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológust ajánlgatnék neked, de komolyan. A te érdekedben.
2011. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja meg azt, hogy dobd ki a mérlegedet.
2011. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kedden megyek,nagyon sokat veszekszem emiatt a szüleimmel,sajna:(
2011. aug. 28. 18:09
 10/15 anonim ***** válasza:
atyám!!! "53-nak KELL, hogy legyek" ... hisztis kis anorexiás p.csa, pisztolyt fognak a fejedhez, ha nem leszel annyi, vagy mi?!
2011. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!