Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Istenem, ettől fogok vajon...

Istenem, ettől fogok vajon hízni, nagyon eltóltam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok duci vagy elhízott.Mostanában azonban folyamatosan édességeket kívántam,ezért három hét alatt sajnos két kiló felcsusszant,ezt pedig le akarom adni.Tegnap sikerült odafigyelnem arra amit ettem,és mozogtam mellé nagyon sokat(2 órát edzőteremben edzettem),szóval egy nap alatt sikerült leadni fél kgt.Így lettem 173 cmhez 54.5 kg.Ma viszont megint elszaladt a szekér és esküszöm ha visszahízom amit tegnap keservesen leadtam főbe lövöm magam,vagy nemtudom.

Reggeli:Almás natúr zabpelyhes(saját készítésű),1 joghurttal(kb.430 kcal)

Tízórai:3 db szilva(kb.55 kcal)

Ebéd:Egy kis tányérnyi görög gyümölcsleves(lightosabban,természetes gyümikből volt,csak a cseresznye ment bele konzervből és light pudingból lett a leve),utána két kisebb darab rántott gomba és egy (a kicsi és a közepes közzötti) rántott csirkemell,mellé csak egy pár kanálnyi uborkasalátát ettem.(Ez fogalmam sincs hány kalória,de tegyük föl 650 kcal)

Uzsonna:Az ebéd sem volt egy lightos,diétás,de anyummal összevesztünk és bűntudat kajálni kezdtem.Hát egy negyed tepsi rafaello szeletet benyomtam,ami valószínűleg megvan olyan 1000 kcal körül.

Vacsorára már csak 1-2 db almát eszem,ami olyan 100 kcal.

Ez még ígyis,olyan 2300 kcal körül van és csak 1-1,5 órát tudok hozzá biciklizni,ami érne valamit,de így is csak 2000 kcalra szorul vissza:((

Ezzel nagyon eltóltam mindent?Azt amit tegnap keservesen leadtam ma vissza is szedem?


2011. aug. 28. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én most jövök ki étkezési problémákból, a te magasságodhoz voltam 49 kiló, azt hiszem.

jó, nem zörgött a csontom, de gondolj bele: anorexiásan mindössze 4 vagy 5 kilóval voltam kevesebb.

2011. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

173 cm.simán lehetsz 55 kg is az még úgy is vékonynak számít:)

Nyugi:D

2011. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy fogyjál még legalább ötven kilót. H*lye anorexiás p*csa.
2011. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
MUHAHAHAHA, egyesek hogy tönkrevágják legszebb éveiket az ilyen agybetegséggel, méh jó, hogy én 173 cm-hez tökéletesen elégedett vagyok az 58 kg-mal - és simán eszem, amennyit akarok, és sportolok sokat, de amit te művelsz az agybaj, én pszichológust javaslok, vagy anyádtól két nagy pofont, egy harmadikat meg csak úgy... :)))
2011. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
teljesen megértelek, én 172cm-hez vok 51kg és nálam is vannak ilyenek, de utána azt kell csinálni h hnaptól jobban odafigyelsz. =) ne aggódj, ha sportolsz és odafigyelsz a kajára akk lemegy aminek lekell =)
2011. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!