Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az izzasztó...

Mi a véleményetek az izzasztó övről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van felesleges pénzed, akkor dobd rá ki nyugodtan. Ha nincs, akkor ebből az összegből kondibérletet vegyél, 100x jobban megéri. Zsírt eltüntetni csak akkor lehet, ha a szervezeted felhasználja azt. Vagyis sokat mozogsz, keveset eszel. Az izzasztó öv izzaszt. Mit izzadsz ki? Vizet. Ez nem egyértelmű?
2011. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az izzasztóöv csak méregtelenítésre jó. Semmit nem fogsz tőle.
2011. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menstruációs görcsök csillapítására nagyon jó. Másra nem.
2011. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:

a jobb övek hatékonyan csökkentik a pénztálcád vastagságát, továbbá az alkalmazott területeken időszakosan akár centiket is veszíthetsz. persze vízből, így csak akkor marad tartós az eredmény ha nem szándékozol a továbbiakban vizet inni hogy hidratálódj.


jah. menstruációs görcsökre viszont ideális, fogyózás kategóriában hatékonyabb ha veszel egy nehezebb távirányítót

2011. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van izzasztó övem,2000-ért vettem nem volt nagy összeg.+ zumbázok és egy óra alatt rohadt sokat izzadok tőle,csak kíváncsi voltam milyen hatásai lehetnek.Gondoltam hátha lejjebb megy a hasam!:D :P
2011. szept. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!