Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sose leszek már vékony?

Sose leszek már vékony?

Figyelt kérdés
:(:( nincs motivációm vagy nem tudom,de nem megy..segítsetek,mert bele fogok őrülni!
2011. szept. 9. 17:44
 1/5 anonim válasza:
100%
nem nyavalyogni kell,hanem fejben elhatározni (ami a legnehezebb,és leglényegesebb) és meglásd meg lesz a várt eredmény.akaraterő és kitartás! sok sikert ;)
2011. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogyan beszéljem bele a hülye fejembe,hogy kell fogynom?:S félek a változástól igazából:/
2011. szept. 9. 17:56
 3/5 anonim válasza:
77%
Nekem is sikerült lefogynom 30 kilót, nagyon nehéz volt elhatározni magam, de végül a párommal elkezdtünk egy diétát, és persze mellé sokat jártunk le kocogni. (És a szex is fogyaszt :) 20L
2011. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a szexhez még egy jó 1-2 évig kicsi vagyok:D leírnád nekem pontosan,hogyan cisnáltad?:) és nagyon nehéz volt? ki támogatott?
2011. szept. 9. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a helyzet az elmúlt néhány (3-4) évben. semmi motiváció, de 52ről felhíztam 65-66ra. aztán meglett a mostani párom, ő helyesen táplálkozik, és gyúrt (akkoriban még járt :D bár azt mondogatja mindig, hogy járni fog megint).

elkezdtem nézegetni a fogyókúrás módszereket, egyik kudarc a másik után, és a végén mindig a szotyizásba és önmarcangolásba menekültem. aztán elkezdtem kocogni, kb. másfél hónap után semmi eredmény, szóval ezt is hagytam a francba.

viszont táncolni mindig is imádtam. elkezdtem zumbázni, és most a kétóránként 100 kalória - táplálkozást csinálom, és akkor is igyekszem egészséges, nyers dolgokat enni (most épp szőlővel és zabpehellyel kevert joghurtot eszek).


eddig 5 kiló ment le, és csak a hasamból közel 10 centi (a kilókhoz vedd hozzá, hogy lettek izmaim is, nem is kevés)


szóval igazából nem tudom, mi a tanulság. rá kell érezni, és amikor eljön az idő, úgyis rátalálsz arra, ami fogyaszt. persze megpróbálhatod sürgetni, csak nem biztos, hogy az utána következő hónapokig (évekig) tartó önmarcangolás segíteni fog.


támogatni pedig nem támogatott a világon senki, a barátnők addig örülnek, amíg kövérebb vagy náluk, a család szerint mindenki anorexiás és jó, hogy te nem vagy az, a párod pedig azt mondogatja, "jó vagy úgy, ahogy vagy, ne változtass". csak magadat támogathatod, mert más nem fog.

2011. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!