Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lett ilyen felkapott a...

Diussss kérdése:

Mitől lett ilyen felkapott a Lifetilt diéta? Tényleg ilyen jó?

Figyelt kérdés
A koliban minden harmadik csajszi a Lifetilt diétáról beszél, amit már csak azért sem értek mert undorító a srác stílusa. Ti próbáltátok már ? Ha igen akkor mennyire hatásos ? Jojó effektus ?
2011. szept. 10. 11:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%

Ránéztem az oldalra.


A jojóeffektus garantált, mivel alig ehetsz valamit, a zsírégetők egy vagyonba kerülnek, és szerintem a bolt egyik tulaja csinálhatta az oldalt, hogy eladja a vackait.

Persze, hogy fogysz, ha alig csipegetsz valamit, épp hogy ne halj éhen. Ezt persze "life", vagyis élethossziglan, mert igényes férfi csak akkor néz rád, ha nem vagy 42 kiló se.

Kb. ennyi a véleményem.


A srác stílusa... na hagyjuk.

2011. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Marketing,ott terjesztik ahol tudják. A tinicsajok meg ha rákapnak valamire akkor az halálra tudják isteníteni. lásd: SP.

Ez csak ideig óráig jó megoldás,nem lehet vele tartós eredményt elérni,koplalni nem lehet egy életen át. De ha valaki csak pl egy alkalomra vagy nyárra szeretné formábahozni magát,és nem érdekli hogy utánna akár többet is visszahízhat,tönkremegy a bőre az csinálja.

2011. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Még soha nem hallottam erről,most nézem az oldalt, úristen de egy hímsoviniszta, nőgyűlölő, önelégült f..asz ez a fiú!!!:S:S Hogy viselkedhet így, hogy nyilatkozhat ilyen degradálóan a nőkről???

:S

2011. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
lehet hogy gáz stílusa van a srácnak, viszont hatásos a diétaja. Kipróbáltam. Ha utána ugyanúgy zabálsz kétpofára mint előtte, akkor persze hogy visszahízol. Ha ésszerűen emeled a kalóriát a szükséges (!) mennyiségig, és nem ugrasz neki 3 egész pizzának naponta, akkor tartható.
2011. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
ja és zsírégető és egyéb vackok nélkül is ugyanolyan hatásos. Sport nélkül viszont semmit nem ér. meg akkor sem, ha heti 2-3x csinálsz ezmégbelefér kajálást
2011. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

Ha már egy weboldalt, blogot véleményeztek, legalább olvassátok el.



"A jojóeffektus garantált, mivel alig ehetsz valamit, a zsírégetők egy vagyonba kerülnek, és szerintem a bolt egyik tulaja csinálhatta az oldalt, hogy eladja a vackait.

Persze, hogy fogysz, ha alig csipegetsz valamit, épp hogy ne halj éhen. Ezt persze "life", vagyis élethossziglan, mert igényes férfi csak akkor néz rád, ha nem vagy 42 kiló se.

Kb. ennyi a véleményem.


A srác stílusa... na hagyjuk."


Az alig ehetsz valamithoz annyit, hogy én pl. annyit ehetek, hogy sokszor meg se tudom enni. A "bogyók" egyáltalán nem kerülnek egy vagyonba, hiszen a havi nasi/csipsz kombó helyett veszed őket pl., és tapasztalatom szerint tovább ki is tartanak. Nem életed végéig tart, 10 hét után van egy 10 hetes "pihenés", amikor megehetsz néha-néha olyat is, amit addig nem, és nem jön vissza kg!

Olvasd el a blogot légyszi, de tényleg, mert ezek teljesen alaptalan kritikák.

2011. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
54%

Na, újabb tipikus gyakorikérdések.hu-s hülyék gyülekezete. Értelmes válasz nulla,

csak a hülyeségek. Aki értelmesen elolvas az oldalon néhány post-ot és hallgat

a józan paraszti eszére, az pontosan tudni fogja, hogy ez hatásos lehet-e vagy sem.

Aki egyszerűen képtelen gondolkodni - igen, ti vagytok többen - azok pedig írják csak

a kifogásoló kommentjeiket, hogy így meg úgy. Aki elszánt és szeretne testileg és

mentálisan is kicsit képbe kerülni magával, az bátran olvassa ezt a blogot. Nem, nem

vagyok haver, nem vagyok marketinges, csak egy srác, leírja a véleményét valódi

tapasztalatok alapján.


Persze hülyeség ide beírnom bármit is, hiszen ezt az oldalt max. szórakozás gyanánt

célszerű olvasni, de valamiért ide, most írnom kellett, mert ha ebbe a nagy-nagy

sz@rkupacba be akarnak gyalulni egy értékes dolgot, akkor az ellen fel kell lépni.


Aki eredményt akar, vágjon bele, aki áémofozni, az szopogasson kavicsot "boldogan".

És akkor most jöhetnek a nagyon okos ellenvélemények, főleg az olyanok, hogy

"És-sel nem kezdünk mondatot úúúristeeeeen...".

2011. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
53%

Én se szoktam ide írni, de most úgy érzem muszáj! Az első pár kommentelő nem is értem, miért írt ide, köze sincs ahhoz amiről ez az egész Lifetilt dolog szól. Semmi marketing meg hasonlók. Egy ideje rendszeres olvasója vagyok a blognak és szerintem tökre hiteles. Igen a stílus... hát, lehet szidni, de talán pont ez az oka, hogy azt hiszem a leghatásosabb blog amit valaha olvastam.

Én csak ajánlani tudom!

Ha Te is fogyni szeretnél, egy újabb Glamour-ból kiollózott sztárdiéta helyett most próbáld meg ezt!

2011. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
43%
*a kérdezőnek szólt:d
2011. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Hiteles ? Tisztában vagy a szó fogalmával ? Január óta hírdeti az igét, aztán augusztusban becigizett ! Szerinted ? Komolytalan az egész.
2011. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!