Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az értrendem?

Milyen az értrendem?

Figyelt kérdés

reggeli 1 szelet pirítós kenyér vajjal+egy paradicsom+egy kocka sajt light-os egy túros rétes


ebéd egy tál rizse hús +egy db rántott hal derék,+ egy szelet süti


vacsora ez lesz egy db rántott hal egy paradicsom


2011. szept. 10. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Szar, Kevés és rossz.
2011. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első te egy jó nagy marha vagy? Miért kevés? Mi a fenéből állapítottad te meg a mennyiséget? És miért is szar? Azért mert megeszik egy szelet sütit az állítólagosan tökély ebédhez(rizs-hús-hal)?


A rántás miatt nem a leg fogyókúrásabb,de ha a mennyiségre figyel akkor simán belefér!

2011. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet megválaszolni a kérdésed. Mik a paramétereid (kor, nem, magasság, testtömeg, fizikai aktivitás)? Mi a célod? Fogyás, súlytartás, hízás, tömegnövelés, egészséges életmód?
2011. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fogyás 176cm 72 kg 65-60kgra akarok fogyni


heti 2 alkalommal spining

2011. szept. 10. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Reális célod van, bár 60 kg az kicsit lehet hogy kevés, de ezt te fogod érezni. Kicsit lehetne egészségesebben is táplálkoznod, persze csak akkor ha hosszútávú eredményt akarsz elérni. Meg esetleg lassanként a 2 spinning mellé még 2 másféle edzést is beiktathatnál (aerobik, vagy súlyzós edzés).

A mostani étrended nem a legideálisabb, szerintem tudod te is, olvass táplálkozási könyveket, és próbálj annyit változtatni amennyit jónak érzel.

2011. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 176 cm vagyok 63-64 kg, és teljesen meg vagyok elégedve magammal.
2011. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vészes, de nem is túl jó!

Oké, persze, néha belefér egy szelet sütemény, főleg hétvégén.

De reggel is, meg ebédre is, az már nem szerencsés.

Ebédre oké a rántott hal, de vacsorára már nem, a panír miatt. És hiányolom a gyümölcsöt :) Délelőtt délután, vagy csak simán ebéd után desszertként lehetne enni egy almát, vagy körtét :)

2011. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a paraméterek ismerete nélkül meg lehet válaszolni egy ilyen kérdést (szerintem) ha hozzáteszem én a paramétereket. pl. jó az étrend, ha egy 2 kilós macska vagy.


egyébként meg nem rossz, de 65 kilós embernek ez szálkásításhoz elég..? de biztos tudod mennyi energiát és fehérjét viszel be, és mennyire van szükséged.. legalább nem gyümölcsnapokat tartasz. ha energiában megfelel, akkor talán annyit, hogy 5 étkezés célszerűbb lenne. egyébként jó kaják.

2011. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vaj nem kellett volna (úgyis ott volt a kockasajt kenőanyagnak). Panír nem kellett volna, de gondolom nem te csináltad a halat (amúgy le lehet szedni a panírt, máris diétásabb!). Süti se a legjobb, de néha belefér, én is feltételezem, hogy ma ilyen néha volt. Sokkal több zöldség kellett volna, és minimum még egy (egészségesebb) étkezés. Ez így kalóriában szerintem nem sok (már amennyire meg tudom ítélni, pontos mennyiségeket, összetevőket nem írtad), de összetételben nem a legjobb.
2011. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!