Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen diétás program...

Kinek milyen diétás program vált be?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár kg-t lefogyni,csak nem tudom hol kezdjem.Soha nem fogyóztam még.
2011. szept. 11. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

számold ki hogy mennyi kcal van szükséged

sose koplalj sose légy farkaséhes de agyontömve se

kerüld a zsíros, lisztes, cukros ételeket

igyekezz napi 5-6 kisebb étkezést beiktatni

napi minimum 2-2.5 liter vizet igyál meg

tápanyagokban gazdag ételeket egyél(zöldség, gyümölcs, sovány husok, halak, tojás, teljes őrlésű gabonák, sovány tejtermékek)

napi szinten sportolj


reggeli: teljes kiőrlésű kenyér/kifli/zsömle+sovány feltét(sajt, pulkya, csirkesonka/ főtt tojás/tonhal sós lében+zöldség vagy

zabpehely3tej/joghurt és/vagy gyümölcs

tízórai/uzsonna idénygyümölcs és/vagy natur joghurt

ebéd: zöldségleves,rizs, főtt krumpli, főzelék, főtt tojás párolt/sült/grillezett/főtt hús(sovány marha/sertés, csirke/pulyka/halak), párolt/nyers zöldségek/salátátk, zöldséges-husos ételek pl töltött zöldség,töltött paprika, lecsó stb

vacsora: zöldség túróval/kefírrel, husok, halak, tojás zöldséggel, gyümölcs(banán, szőlő reggeli folyamán)

2011. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 90 napost csináltam 2 éve. Akkor 17 kg lement. Az utóbbi időkben pedig 10 kg visszajött, és most újból kezdtem. Ma vagyok a 12. napon, és 2 kg minusszal. Szóval, nekem bejött, és nem is nehéz kibírni.Ha van kedved próbáld ki te is!

2011. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. szept. 13. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

szia!

mit szólnál a szálkásító étrendhez?

ellenben a 90 napos baromságokkal, amikkel elvileg hízni is tudsz, nem hogy fogyni.. de zsírosodni mindenképp esélyes vele, plusz izmot leépíteni, egy gondosan megtervezett étrend mellett egészségesen elhasználhatod a fölöslegesnek ítélt zsírt a testedről.

2011. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!