Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lány vagyok,173 cm, és 85 kg....

Lány vagyok,173 cm, és 85 kg. Hány kg-ot kéne fogynom ahhoz, hogy normálisan nézzek ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lehet velem van a baj, de nekem nagyon nem kellenek azok akik majdnem átszakadnak és a többségük még agyilag is zokni
2011. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és legyen nagyobb önbizalmad, amihez elsősorban a barátodra van szükséged amennyiben őszintén szeret.
2011. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

nyilván őszintén szeret és ezerrel ellenzi a diétámat, amiből tudom, hogy nem csak kedvességből mondja, hogy tetszik neki a dagadt seggem. de akkor is felfoghatatlan egy női agy számára, hogy valaki a hájasat lássa szépnek :D


Kérdező: bocsi a sok offért, de legalább tudod, hogy többen is vannak, akik a kerek formákért vannak oda :)

2011. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez messze van a nagyon kövértől...
2011. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezeket a csajokat,67-70kilok es fogyni akarnak:oMi ferfiak nem szeretjük a csontvazakat!mikor ertitek mar meg?
2011. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

22.53: nem a csontvázság a cél, hanem egy átlagos testalkat.

én pl így nézek ki kb: [link]

de nagyon szeretnék ilyen alakot: [link]


persze a mellem rohadt kicsi így is -.-" tehát nagyon gázosan nézek ki

2011. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Apám szerint zsákot kéne húznom magamra, annyira ocsmány vagyok.
2011. szept. 15. 23:02
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

:S ne hallgass apudra... tudom milyen, engem anyám cseszeget folyton, hogy miért kell azt hordani ami divat (pl csőszárú farmer), ha egyszer akkora seggem van mint egy ház :(


figyelj, az a lényeg, hogy ha elégedett vagy így magaddal, akkor ne hajszold bele magad valami fogyókúrába apukád kedvéért. Szerintem egy husibb testű nő is lehet nagyon szép, ha jól öltözködik és kiemeli magán azt, ami szép. És ha elégedett önmagával, akkor kapásból sugárzik belőle az önbizalom, és így sokkal könnyebben barátkoznak vele az emberek.

de ha úgy érzed, hogy szükséged lenne a fogyásra, akkor a saját kedvedért, egészségedért tedd meg. Olvass utána alaposan, nehogy belekezdj valami nők lapja sztárdiétába, azzal csak hízni lehet hosszútávon!

Olvasgass pl. itt is, ha komolyan gondolod, ez az oldal motiválni fog téged: lifetilt.blog.hu


Csak ügyesen! :)

2011. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont :)
2011. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%
Szia, nekem nem az anorexiás lányok tetszenek, de sokkal szimpatikusabb, ha egy lány átlagos, vagy csinos alakú.Tudok mihez viszonyítani, én is 173cm vagyok, csak fiú és 16 éves, viszont csak 65 kg, amit ha megnézünk 20 kg különbség.Kezdj el sportolni, azonnal, nem szépítem a dolgokat, tényleg túlsúlyos vagy.Ahogy elkezdenek lemenni a kilók, egyre jobban fogod érezni magad, egyre több lesz az önbizalmad, és apukád is el fog fogadni, habár fazerod nem normális hogy ilyet mond, tényleg kezdj el mozogni és jobb lesz az életed :)tényleg csak segíteni próbáltam ebben a kommentben, ne sértődj meg kérlek :(
2011. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!