Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lány vagyok,173 cm, és 85 kg....

Lány vagyok,173 cm, és 85 kg. Hány kg-ot kéne fogynom ahhoz, hogy normálisan nézzek ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
33%
172-3 cm vagyok. 70 kilóval elég kövér voltam. Most 58-59 között mozgok. Még 4 kilót kéne fogynom,és akkor lennék bombacsaj,mármint alkatilag.:D De nem is olyan fontos a kiló,a centire hajts szerintem. 90-60-90 a legszebb szerintem. Jelenleg az 58-as derékra és a 88-as csípőre hajtok.:) Sokan le fognak pontozni,de szerintem simán 25-27 kg-t.
2011. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
*simán fogyhatnál
2011. szept. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
0.38: ez mind szép, de szerintem az én 88:70:105-ömből a büdös életben nem lesz 90-60-90 :(
2011. szept. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem húszat le kellene adnod, de sport és diéta kombinációjával, nem drasztikus koplalással. Egyszerű a képlet - desszert helyett sport.
2011. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megmondani, hiszen mindenkinek más a testfelépítése. Van aki 70-80kgosan is szép formás mindenhol, és van aki 55kgal kitűnik a nagy hasával. Szerintem igazából ez a fontos, nem a kg-ok. Ha valaki arányos, és mondjuk nem 50kg ő is lehet szép. Ha képet tennél fel, arról talán jobban meglehet mondani.

Én 168 cm vagyok, és 70 kg. Egy elég nehéz időszakon mentem át az utóbbi pár évben. Amire észbe kaptam 84 kg voltam. Lefogytam, de csak magam miatt. És téged is erre ösztönözlek. Ha te nem érzed jól magad, márpedig valamiért kiírtad a kérdést, akkor cselekedj. Ha jól érzed magad, akkor mindegy, hogy 50 vagy 80 kg-s vagy. Így a fogyás folyamán úgyis eljön az idő, amikor azt mondod, te saját magaddal elégedett vagy.

Én még 5kg-ot szeretnék fogyni. 5éve élek párkapcsolatban, a párom 85kg-al is ugyanúgy szeretett, és a környezetem is azzal a véleménnyel van, hogy nem kell többet fogynom. De ahhoz, hogy jól érezzem magam még kicsit változni szeretnék. Neked is ez legyen a cél. Magad miatt, a saját megelégedésedre.

2011. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pontosan 173 cm és 85 kg vagyok. Most kezdtem el megint fogyókúrázni. Ha őszinte akarok lenni magamhoz, akkor ahhoz, hogy M-es méretem legyen 20 kg-t kellene fogynom. Csak az a baj, hogyha az ember nekifut 20 kg-nak, az szerintem egyenes út ahhoz, hogy feladd. Annyira kilátástalan, hogyha belegondolok, hogy még ha nagyon pöpecül csinálom, akkor is leghamarabb áprilisra érem el a célom.


Mondjuk megmondom őszintén én 65 kg szerintem kb. 13 évesen voltam utoljára, és azért még 73 kilósan is egész jól néztem ki. Ez tökre alkati kérdés is, aki már gyerekkorában is husi volt, eleve nagydarab testalkatú, annak nagyon kicsi az esélye arra, hogy kimondottan karcsú legyen.


Én most azt gondolom, hogy 10 kg már jelentősen látszana, és azt lazán el lehet érni karácsonyig. Nyilván elkezdtem sportolni, már az is eredmény, ha feszesebb leszek. Szóval szerintem fuss neki 10kg-nak, plusz legyen az a célod, hogy fittebb, mozgékonyabb legyél. Ettől már sokkal jobban fogod érezni magad. Legalábbis én így állok hozzá, és nagyon remélem, hogy elégedett leszek már 10kg minusszal is. Épp elég nagy meló azt is ledolgozni. De akkor már jobban mutatnak a ruhák, szívesebben mozogsz (szex, tánc pl.) és szerintem több erőd lesz a folytatáshoz is.


Én utána szeretném folytatni, de nem is merek olyan messzire nézni, hogy 65 kg legyek, pedig úgy nekem sztem meglenne a 90-60-90 :)


Ha gondolod írj privit, nekem nagy segítség lenne, ha együtt csinálnánk, eyütt néznénk az eredményeket, és tartanánk egymásban a lelket. Piszok nehéz lesz, az biztos.

2011. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%

172 cm-hez 80 kilosan rengetegen utanam fordultak az utcan. Jol neztem ki, az atlag folott persze sulyban. Nagy mellek, vekonyabb derek, csipo sem nagy. Versenyszeruen sportoltam 12 evet, majd amikor abbahagytam, akkor is heti 3-4 alkalommal mentem edzeni. Nem voltam szetfolyva, nem volt narancsborom, volt onbizalmam es persze apolt voltam. Szoval vannak, akiknek ez jon be. Jol ereztem magam a boromben, hiaba mutatott 80 kg-ot a merleg.

Azota szultem egy gyereket, nem figyeltem oda sem az etkezesre, sem a sportra. 100 kg vagyok! Na ez az igazi nagy gaz. Mar lement 5 kg, dietaval es sporttal, de rossz kedvem van, nem erzem jol magam a boromben, semmi nem jo. Meg par honap, es remelem sikerul ujra a 80 kg.

Ezzel csak azt akartam erzekeltetni, hogy valaki 80 kgosan is nrzhet ki jol, es erezheti jol magat a boreben. De 55 kgosan is nezhet ki szarul. Nezz bele a tukorbe. Ha nem tetszik, amit latsz, fogyj, amig jol nem erzed magad. En is ezt teszem. Habar a kalkulatorok szerint kb 60 kilonak kellene lennem ehhez a magassaghoz, nem erdekel. Ugyesen, sok sikert!

2011. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én 168 cm és 76 kg vagyok jelenleg. Kb egy hónapja fogyókúrázok, amikor elkezdtem voltam 81-82. Én sem éreztem jól magam a bőrömben, sőt még most sem, de jól esik mikor az emberek azt mondják,h látszik,h fogytam. Nagyon motiváló,ha megdicsérnek.Ha jól érzed magad úgy,ahogy vagy ne fogyj, de sportolni sportolhatsz, mivel egészséges. Sok sikert! ;)

16/L

2011. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!