Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abbahagyjam? Mit csinálok...

Abbahagyjam? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve kezdtem el fogyókúrázni, eddig fogytam 15kg-t. Most valahogy megálltam... mindent ugyan úgy csinálok mint eddig, de nem tudok fogyni. Mit csinálok rosszul?? Abbahagyjam??
2011. szept. 18. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba.Legalább is tarts egy kis "szünetet":)

amúgy grat:D

2011. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy 15 kilógrammal könnyebben változott a tested energiaigénye. azt nem mondom, hogy rosszul csinálsz valamit, de ha fogyni akarsz lehet újra kéne gondolnod most mekkora az energiaigényed.
2011. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor most még kevesebbet kellene ennem??
2011. szept. 18. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tarts egy kis pihenőt. Könnyebb lenne a válasz, ha megadnád az adataidat.
2011. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Hagyd abba, zabálj és szedd vissza a leadott 15 kilót...
2011. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mit jelent a pihenő?? Mit csináljak máshogy??


Adataim: kb:175cm magas és 85kg 15/L

2011. szept. 18. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:

általános jelenség, hogy ha pár napra, 1 hétre visszaállsz magasabb energiatartalmú étrendre, utána újra menni fog a zsírleadás (fogyás).

de van alapja azt feltételezni, hogy az eddigi étrended a jelen körülmények között nem megfelelő fogyáshoz.. ez sok minden miatt lehet, de tekintve hogy leadtál 15kg-ot, szerintem ez elég ok.

és igen, "még" kevesebbet ehetnél, legalább 40-50g CH-val kevesebbet naponta, vagy mondjuk 100-150kcal-lal kevesebbet. persze szénhidrátból lecsökkentve, nem fehérjéből vagy esszenciális zsírsavakból.

2011. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha 15 kilóval már kevesebb vagy, egyértelműen kevesebb energiára van már szükséged egy nap.

Számold újra a kalóriaigényed az új adataiddal!

2011. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!