Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom! Kikészültem!...

Nem bírom! Kikészültem! Valaki segítsen! Hogyan fogyjak le végre? :S

Figyelt kérdés

Egy hájas disznó vagyok.:(( Egyszerűen nincs akaraterőm. Nincs időm..100féle versenyre készülök,mellette angol nyelvvizsgára megyek..Fél 7-7-nél előbb nem kerülök haza. Ez csak az evés szempontjából rossz,mert össze-viszem eszem egész nap. Járok tornázni heti 4x. De ma azt mondták,hogy felszedtem.:/ 1 kiló ennyire látszik? :( Most lesz meg a menzeszem,azt hittem,attól van. De elhatároztam,hogy lefogyok! Így képzeltem el a kaját:

reggeli : 30 g natúr zabpehely 125 g joghurttal

tízórai : szendvics rozskenyérből(80g)

ebéd : saláta(40 g saláta,70 g paradicsom, 50 g mozzarella)

uzsonna : 125 g joghurt

vacsi : 125 g csirke salátával(ua.,mint ebéd,de mozzarella nélkül)


+heti 4x konditerem(már 3 hónapja járok).



Minimum 6 kilót szeretnék fogyni. Ha ezt az étrendet betartom,akkor sikerülhet?

172cm/58kg


2011. okt. 3. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Maximalista vagy, túl sokat vársz el magadtól, de ami még rosszabb, hogy a környezeted is adja alád a lovat. Az egy kiló plusz semmi, minden nő 1-2 kilóval nehezebb, menstruáció előtt, illetve az első napjain. A környezetedet küldd el melegebb éghajlatra, te meg próbálj kicsit lazulni, megnyugodni. Eleget sportolsz, keveset eszel, kevesebbet, mint kéne! Nem csak a sporthoz, a tanuláshoz is több energia kellene!

Sok szerencsét!

2011. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a súlyod, nincs szükséged fogyásra. A túlhajszolt életmódod viszont aggasztó.
2011. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

hehe... 172cm és 58kg

"Egy hájas disznó vagyok"

Ha komolyan gondolod irány a pszichiátria, ha meg csak ide jössz hisztizni, hogy megkapd a bókokat, hogy "jaj nagyon jó vagy így, már ne fogyj, mert akkor csontváz leszel". Akkor is pszichiátria...

2011. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elírtam,59 kg vagyok. Nem hisztizni jöttem.-.- Rühellem magam.:S
2011. okt. 3. 17:39
 5/12 anonim válasza:

17.35ös vagyok

Nem a súly/magasságoddal van baj hanem az önértékeléseddel. Tudod ki a "hájas disznó"? Aki a 172centihez vagy 120kg t nyom. Kérlek kérj segítséget, mert az ilyen fiatal lányokból lesznek anorexiások, bulémiások, öngyilkosok...

2011. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak nincs semmi baj a súlyoddal, teljesen ideális. Én ugyanennyi centire 65 kg vagyok, és teljesen meg vagyok elégedve magammal, nem vékony, de dagadt sem vagyok. És a pasik is imádják ;) nehogy fogyókúrázz, eszedbe se jusson!
2011. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem "hájas disznó",sőt ez már inkább kevés...

az önbizalmaddal van baj,nem a testsúlyoddal! úgyhogy csak azt tanácsolom,hogy írd le egy papírra,azt,ami jó benned,bármilyen apróság is legyen az(pl szem,bőr,kedves...stb) legalább 10-15-öt gyűjts,és mikor úgy érzed,hogy utálod magad,olvasgasd és jöjj rá mennyi jó van benned:D

2011. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha szerinted te hájas disznó vagy, akkor mit gondolsz egy 120 kilós nőről? de őszintén, fejtsd már ki, baromira érdekel a véleményed...
2011. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szálkásító étrend. amit leírtál, lehet elég neked, nem ismerjük a száraz testtömeged, fehérje és energia igényed..

egyébként lehet hogy kb. jó étrend, és fogyhatsz vele!

gondolom te már utána számoltál.

2011. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanennyi centihez 83 kiló vagyok, és nem vagyok hájas disznó. Nyugodj meg, te se vagy az.
2011. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!