Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges/ diétás...

Mennyire egészséges/ diétás ez az uzsonna?

Figyelt kérdés
Félzsíros túró, egy banán és egy pohár natúr joghurt. Kevés szőlőcukorral ízesítve.
2011. okt. 4. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szőlőcukor nem kell rá, ha mindenképp édesen akarod enni, akkor 1-2 csepp folyékony édesítő inkább.

Alapjába véve nem rossz, de a túró jobb, ha sovány.

2011. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én a szőlőcukrot kihagymán belőle, egyébként szerintem jó!
2011. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem találtam a boltban sovány túrót :( Igazából mindig figyelem ,de egyszer sem láttam. Köszi a válaszokat. Szerintem meg leszek a szőlőcukor nélkül is :)
2011. okt. 4. 16:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aránylag jó, bár a banánt cserélhetnéd más gyümölcsre, a szőlőcukrot meg hagyhatnád a francba :)
2011. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Lidl-nem van sovány túró:)
2011. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*Lidl-ben
2011. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oké :) Hagyom :) Nem is tudom miért vettem meg. Amúgy sem használok nagyon cukrot. Van itthon édesítő és azt is ritkán használom. Egyébként a szőlőcukor valamivel megbocsájthatóbb, mint a fehér cukor nem? Vagy teljesen rosszul tudom? Mindenesetre köszönöm a válaszokat és akkor benézek egy Lidl-be :)
2011. okt. 4. 16:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesebb a szőlőcukor, de pont ugyanannyira hízlal.
2011. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a Lidl-ben van, de tégelyes, és Cottage cheese néven.figyeld, mert ebből is van sovány és fzs. is. amúgy nagyon finom szemcsés, de krémes.
2011. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

kristálycukor: szacharóz = glükóz + fruktóz

glükóz = szőlőcukor

fruktóz = gyümölcscukor


a 3 közül a kristály- és a szőlőcukor tuti ugyanúgy megdobja a vércukrod. a fruktóz is, csak az sokkal édesebb a másik kettőnél, így kevesebb is elég belőle az édes ízhez.

2011. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!