Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már vagy 4-5hónapja nincs...

Már vagy 4-5hónapja nincs mensim, valószínű a fogyi miatt. Hogyan érhetném el hogy megint legyen?

Figyelt kérdés

Kicsit már aggódok,mert már nagyon rég nem jött meg. Fél év alatt elég nagy súlyfeleslegtől szabadultam meg. Az étkezésem általában zabkása,tk kenyér,csirkemellsonka,párolt csirkemell,párolt zöldségek (ebből rengeteg),egy kis gyümölcs főként alma,túró. Persze emellett volt hogy ettem fagyit,rudit,sütit stb stb tehát nem vontam meg semmit. A fogyim elején 2000kcallal kezdtem a diétába,ahogyan fogytam úgy csökkentettem a kalóriákat. Most 170cm és 57-58kg vagyok. Már nem igazán szeretnék fogyni. Most eszek átlagban 1500kcalt(van mikor 2500at is megeszek de van mikor csak 1100kcal jön ki).

Motanában elkezdtem több zsírt,csokit enni. De még így sem akar megjönni...


23/L


2011. okt. 11. 11:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Doki írta fel nekem a fogamzásgátlómat is anno és felrántottam röpke 30kilót amitől most sikerült is megszabadulnom. Inkább távoltartanám magamat ezektől a hormonbogyóktól...
2011. okt. 11. 13:14
 12/29 anonim ***** válasza:

"A fogyókúra nem befolyásolja a havi ciklust!

El kell menned nőgyógyászhoz!!" - az nem, de a koplalás igen

2011. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy a legutóbbi anyagtól meghíztál, adjon valami mást. És kezdjél el egészségesen enni. Nem kell most meg hirtelen zabálni, csak normálisan enni. És mozogni. :)
2011. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 LadyLee ***** válasza:
0%

A modern fogamzásgátlóktól nem lehet 30 kg-t hízni... Persze kifogásnak remek...


Gondolhatod, hogy ezen az oldalon nem fog téged senki sem megtávgyógyítani. Ha nem akarsz elmenni orvoshoz, mert félsz, hogy visszahízol, OK, de akkor meg szokd meg, hogy nincs menzesz és ne jajveszékelj, amikor néhány év múlva kiderül, hogy nem, vagy csak nehezen lehet gyereked.

2011. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Csak a súlyod alapján közelről sem vagy olyan sovány, hogy emiatt ne legyen mensid, de a hirtelen fogyás miatt lehet esetleg. Vagy terhes vagy, vagy hormon probléma.


A súlytartáshoz neked kb. 2150 kalóriát kéne enned naponta heti 2-3 óra könnyű sport mellett, különben fogyni fogsz tovább.


[link]

2011. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz másfajta fogamzásgátló módszert ha a tabitól meghíztál? Nem csak az az egy van. Pl Novaring.

Attól nem fogsz meghízni. Töketlen az orvosod, cseréld le.

2011. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Pedig lehet hízni a "modern" fogamzásgátlóktól!

Én yasminelle-től híztam több mint 10 kilót!Miután abbahagytam, szinte magától visszaállt a súlyom átlagosra...

2011. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Egészségesen táplálkozok,csak kiegészítésnek tettem be ezt azt(pl eddig olajmentesen pároltam a csirkemellet,most teszek alá pár csepp olajat).


Fogamzásgátlót meg már vagy 2éve nem szedek. Mikor abbahagytam rögzön megállt a hízás is.

2011. okt. 11. 14:38
 19/29 anonim ***** válasza:

LADYLEE...1 benne van a betegtájékoztatók némelyikében, hogy lehet hízni tőle

2 +20 kg nekem...azt hittem, csak keveset mozgok, abbahagytam 2 hét alatt -8 kg mindenféle egyéb változás nélkül

2011. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Na akkor én beszoptam....mert nekem csak a hízás állt meg de nem fogytam vissza csak kemény munkával. :/
2011. okt. 11. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!