Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartsam meg ez utan a...

Hogy tartsam meg ez utan a sulyomat?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy 4 napja beteg vagyok, es 5 kilo lement rolam. Nem tudom hogy ez zsir vagy izom-e, mer eleg sok tejet ittam, es mikor a tukorben nezem magamat sokkal jobban kivehetoek az izmaim mint elotte. Illetve meg az erdekelne, hogy elmulik a betegseg akkor hogy csinaljam meg azt hogyne szedjem egybol vissza a kilokat? A valaszokat koszonom!
2011. okt. 14. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagy része folyadék. De négy nap alatt 5 kiló súlyvesztés mindenképp durva. Ha elmúlik a betegség, és az akkori súlyodat szeretnéd megtartani, fogyassz pont annyit, amennyi az energiaszükségleted. Ha nem tudod, az mennyi, keress egy kalkulátort!
2011. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zsírnak biztos, hogy nem zsír.

Amúgy én hasonló helyzetben híztam, mikor meggyógyultam, többet, mint ami lement. Annyira ki voltam éhezve, hogy nem tudtam visszafogni magam, és hiába ettem egészséges dolgokat.

2011. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!